Керівництво кіровоградської міліції “жирує”, купуючи найдорожчі автомобілі? (ФОТО)

Днями біля обласного управління МВС у Кіровоградській області по вул. Дзержинського, “Гречка” помітила автомобіль представницького класу BMW X6 із відповідними номерами органів внутрішніх справ України у Кіровоградській області.
Вартість такого автомобілю за даними інтернету від 100 тисяч доларів. Ймовірно, автомобіль використовують непересічні міліціонери.





