У Кропивницькому відкриється виставка світлин Василя Ковпака

08:39, 14 Березня, 2018

16 березня о 15 годині на Кущівці відкриється виставка робіт фотокореспондента Василя Ковпака.


Для жителів округу та всіх бажаючих в культурному центрі мікрорайону Кущівка, бібліотеці №5, Сергій Кріпак спільно з галереєю «Єлисаветград» та її власником Миколою Миколайовичем Цукановим організовують виставку нашого земляка.

Всі хто не мав часу чи нагоди відвідати виставку в галереї «Єлисаветград» мають можливість це зробити, безкоштовно, в бібліотеці  №5 за адресою вул. Водоп’янова,60.

Цей культурний захід проходитиме з 16 по 30 березня.

Всі охочі матимуть час переглянути роботи видатного фотографа Василя Ковпака. Він не одне десятиліття працював фотокореспондентом головних обласних газет «Кіровоградська правда» і «Молодий комунар» та фіксував на фотоплівку важливі події в житті міста та області. Зараз його архів – це історія нашого міста в мистецтві фотографії.

 

Останні новини по темі
Школярам Бобринця розповідали маловідомі факти про Тараса Шевченка (ФОТО)
Кропивницьким фрілансерам розкажуть як дружити з законом
Читайте також

Розгляд теми “Підтримка здоров’я в умовах війни” відкриває перед нами важливу проблематику, яка має безпосередній вплив на фізичне та психічне благополуччя люд...

13:26, 27 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили підозру працівниці податкової в допомозі підприємцю ухилятися від сплати податків. Збитки державі оцінили у 3,4 мільйона гривень....

13:16, 27 Лютого, 2024

Парк імені Крючкова передали у постійне користування Кропивницькій єпархії ПЦУ.

12:37, 27 Лютого, 2024