Анонси

Представники креативних індустрій Кіровоградщини можуть безкоштовно вивчати юридичні аспекти свого бізнесу

. 1104

До 20 вересня представники медіа, моди, мистецтва та культури, IT мають шанс зареєструватись на безкоштовне онлайн-навчання від юристів.

ILTI

Інституту права, технологій та інновацій (ILTI) запрошує представників креативних індустрій із Кропивницького до участі у навчальному проєкті International Creative Law & Business Studios, який реалізується за підтримки Українського культурного фонду (УКФ).

Навчання проходитиме у чотирьох напрямках: медіа, мода, мистецтво та культура, IT.

У фокусі кожного з напрямів будуть юридичні тонкощі відповідної сфери, а також деякі тенденції у розвитку бізнесу, просування продукту та нових технологій і трендів. У всіх чотирьох потоках буде по 50 слухачів, яких відбиратимуть за результатами опитування.

Дедлайн подачі заявок — 20 вересня. Викладачами стануть експерти з України, Великобританії і США. Проєкт проходитиме онлайн, безкоштовно для усіх учасників, а заняття проводитимуть двічі на тиждень.

Навчання відбуватиметься з 1 - 30 жовтня 2020 року (двічі на тиждень) онлайн.

Ще одним результатом навчання стане хакатон креативних проєктів, який проведуть наприкінці курсу, і на якому всі напрямки об’єднаються задля реалізації ідей у креативних індустріях.

Для участі у конкурсі: необхідно заповнити аплікаційну форму (Art, Fashion, Media або IT) і чекати результатів відбору.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама