Фотографів Кіровоградщини запрошують взяти участь у міжнародній виставці

14:34, 06 Квітня, 2022

Фотографів запрошують долучитися до міжнародної виставки фотографій «Україна у війні за європейські цінності, суверенітет, свободу, демократію та мирний розвиток».

Про це повідомляє Кіровоградське регіональне відділення Асоціації міст України.

Ініціювали проведення у центральних містах зарубіжних прикордонних регіонів «Карпатського Єврорегіону» виставок фотографій «Україна у війні за європейські цінності, суверенітет, свободу, демократію та мирний розвиток» Закарпатське регіональне відділення Асоціації міст України та Міжрегіональний офіс РВ АМУ чотирьох Карпатських областей «Карпатський Єврорегіон-Україна» в рамках співпраці з муніципалітетами країн-сусідів Словаччиною, Польщею, Угорщиною і Румунією.

Метою цих фотовиставок є ще більше фокусування уваги громадськості і регіональних та муніципальних влад країн-сусідів ЄС на правдивій і достовірній інформації про єднання української нації у боротьбі проти військової агресії і терору путінської диктаторської росії.

Водночас під час проведення фотовиставок планується також поширювати інформацію про можливості надання Україні, її територіальним громадам військової та гуманітарної допомоги, а також – про можливості інвестування у відбудову народного господарства.

Орієнтовна тематика фотографій

Результати масштабних руйнацій житлових і громадських будівель та промислової і комунальної інфраструктури міст, селищ і сіл України внаслідок ворожих бомбардувань і обстрілів (зокрема, і в зонах бойових дій та на територіях АЕС).

Злочинні дії військових росії проти мирного населення окупованих територій, проти людяності та правил ведення війни.

Самовіддані і героїчні дії та акції мирного населення в окупованих містах, селищах і селах, а також – дії органів державної влади, місцевого самоврядування, комунальних служб, поліції та ДСНС, медиків тощо по забезпеченню життєдіяльності наших територіальних громад в найскладніших умовах і викликах війни.
Розгортання та результати активної і цілеспрямованої практичної діяльності волонтерських рухів на допомогу Збройним Силам України та формуванням територіальної оборони, у вирішенні гуманітарних криз і катастроф у нинішній війні, яку розв’язала путінська росія.

Волонтерство у партнерстві з владою у визначенні потреб, забезпеченні логістики і транспортуванні гуманітарних вантажів із зарубіжних країн партнерів України і зокрема – у відносно безпечних прикордонних областях Західної України.

Масштабна діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування і волонтерських рухів у вирішенні практичних проблем, пов’язаних з переміщенням українських біженців до країн Європи та прийомом, розміщенням і забезпеченням соціальних послуг для вимушено переміщених осіб (ВПО) у відносно безпечних містах, селищах і селах.

Можлива й інша тематика фотографій, спричинена війною. Наприклад, креативні ініціативи та проєкти; роль жінок і жіночих ініціатив під час війни; проблеми, пов’язані із здоров’ям і освітою дітей; відновлення економіки через евакуацію підприємств і бізнесу тощо.

Технічні вимоги до фотографій:

  • Усі надіслані світлини електронного формату (в кольоровому або чорно-білому виконанні) будуть роздруковуватись розміром 21х30 см.
  • Фотографії зазначеного розміру задля відповідної якості мають відповідати технічнім вимогам: не менше 3000 пікселів (по довшій стороні) та загалом – не менше 300 пікселів /дюйм.

Фотографії в електронному форматі надсилайте до 15 квітня включно на e-mail: zakarpatya@ukr.net

Разом з фотографіями надсилайте своє коротке резюме про професійну діяльність, пов’язану з фотожурналістикою та/або творчою роботою. Приймаються і аматорські фотографії.

Довідки за телефоном 050-611-33-15 (Лукша Олег Васильович).

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому попрощалися із загиблим Героєм-захисником (ФОТО)
277777076 354514690051842 3420838321891929175 n
Суп «Байрактар» з любов’ю: як заготовляють сухі супи у Кропивницькому
Читайте також

У Знам’янській та Олександрівській громадах Кіровоградщини повідомили про загибель земляків у боротьбі з російськими окупантами....

18:33, 23 Червня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 24 по 30 червня 2024 року....

17:37, 23 Червня, 2024

Матері полеглого захисника Владислава Берези передали орден «За мужність» ІІІ ступеня, присвоєний йому посмертно....

16:22, 23 Червня, 2024