Як почати писати цікаві історії: кропивничан запрошують на лекцію

09:45, 03 Листопада, 2023

У Кропивницькому у вівторок, 7 листопада, в освітньо-культурному центрі “Гончаренко” відбудеться безплатне заняття-практикум “Як почати писати цікаві історії”.

Як зазначають організатори, заняття проведе Наталія Фенько, авторка курсу “Сторітелінг з нуля”, а також текстових марафонів та курсу “Текстотерапія”. Вона має потужний досвід редагування книжок, викладання в університеті, а також проведення тренінгів у площині неформальної освіти для дорослих, котрі прагнуть розвивати навички написання історій.

“Це унікальна можливість зустрітися з людиною, котра знає все про те, як створювати чудові історії. До того, робити це з користю – для себе, для своєї справи, для світу навколо нас”, – йдеться в дописі.

Заняття відбудеться у вівторок, 7 листопада о 14:00 у Гончаренко центрі за адресою: вулиця Велика Перспективна, 4а (вхід до будівлі – з правого боку, під вивіску).

Необхідно заздалегідь заповнити анкету за цим посиланням.

Останні новини по темі
Протидія фейкам: як ворожа ІПСО маніпулює на темі гепатиту A в Україні
На Кіровоградщині сили ППО знищили три ворожі безпілотники
Читайте також

Знам’янська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті земляка-захисника Олександра Колісника....

18:30, 30 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 30 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей оголосили імена переможців щорічного міського конкурсу “Дитина року”....

18:27, 30 Травня, 2024

Протягом місяця у Кропивницькому в рамках акції Інспекція «Ї» виявили понад 100 рекламних вивісок з російською мовою....

17:39, 30 Травня, 2024