“Чому Меліса?”: кропивницька письменниця презентує заключну частину психологічної трилогії

14:26, 03 Листопада, 2023

 Кропивницька письменниця Вікторія Шкабой презентує заключну частину своєї трилогії “Чому Меліса?”. Зустріч вібудеться під музику, на яку покладені вірші авторки.

Close up view of books with defocused lights on background

Як повідомила Вікторія Шкабой у своєму Телеграм-каналі, перезентація відбудеться у суботу, 4 листопада, о 12:00 в Музеї мистецтв.

Під час заходу музикант Олександр Кир’янов виконає композиції на вірші, які увійшли до книги «Чому Меліса?», а також ті, що досі не були оприлюднені.

За словами авторки, заключна частина психологічної трилогії оповідає про мешканців невеликого міста з великим парком посередині. У довгоочікуваному романі містяться відповіді на питання перших двох частин трилогії – «Солодко, токсично, туманно» і «Вглиб Кароліни», які цього року вийшли друком у видавництві «Кондор».

“«Чому Меліса?» – це «роман у романі», одна частина якого була написана за рекордно короткий строк, а інша створювалася впродовж не одного року. Це емоційний та метафоричний текст, який знайде відгук та не залишить байдужим жодного читача. Це історія про талановиту людину, котра шукала себе та намагалась порозумітися з цим непростим світом”, – описує книгу письменниця.

Нагадаємо, раніше відбулися презентації романів Вікторії Шкабой  “Солодко, токсично, туманно” та “Вглиб Кароліни”.

Останні новини по темі
Перейти й вдосконалити українську: кропивничан запрошують пройти курс “Антисуржик”
Потрійна ДТП у Кропивницькому: на перехресті не розминулись легковики
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024