Кропивничан закликали долучатися до Національного тижня читання

16:18, 22 Листопада, 2023

Український інститут книги проводить акцію «Національний тиждень читання», до якого пропонують долучитися як окремих читачів, так і колективи. Мета – згуртувати українське суспільство навколо читання як тренду.

Про це повідомляє Кропивницька міська рада на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Ми переконані, ви поділяєте думку, що промоція читання є важливим чинником розвитку людського потенціалу і для дорослих, і для дітей, адже читання – основа життя самобутньої освіченої нації, гарна ідея для дозвілля, необхідність на шляху професійного зростання і соціальної адаптації, збереження ментального здоров’я», – йдеться в листі організаторів.

Умови акції

До акції, що проходить під гаслом «Бути своїми», з 4 по 10 грудня можуть долучитися всі охочі читачі, а також офіційні колективи та організації.

Колективам необхідно розмістити на своїх сторінках інформацію про акцію — її гасло, мету, терміни проведення. 

Читачам же пропонують долучитися до загальнонаціонального флешмобу, поділившись розповідями про улюблені книжки, літературні твори, або поміркувати про важливість читання. Розповіді потрібно опублікувати у соцмережах у зручному форматі: текст. фото чи відео. Щоб публікація була видима у соцмережах, використовуйте хештеги #тижденьчитання2023  та #бутисвоїми

Також в рамках акції пропонують організовувати культурні заходи, спрямовані на промоцію читання. Це обговорення літературних творів, читання вголос, читацькі клуби, зустрічі з місцевими письменниками тощо. 

За бажанням організаторів, заходи можна присвятити 130- річчю Миколи Хвильового, якому присвячений тиждень читання у 2023 році. Про заходи слід повідомити Інститут книги, який поширить цю інформацію у ЗМІ. 

Надіслати питання щодо участі в акції можна на пошту Ольги Шевчук-Клюжевої – начальниці відділу зв’язків із громадськістю Інституту книги: olha.shevchuk-kliuzheva@ubi.org.ua.

Останні новини по темі
Навіки у строю: громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-захисників
Як росія намагалась зачистити і привласнити українську культуру – пояснює історик
Читайте також

У квітні 2024 року Знам`янський міськрайонний суд розглянув справу щодо сутички між двома патрульними поліцейськими та водієм, яка сталася на трасі поблизу Суботців. Суд визнав ...

17:24, 23 Квітня, 2024

Сьогодні, 23 квітня, Новомиргородська громада повідомила про загибель на фронті земляка-захисника Руслана Руденка....

17:22, 23 Квітня, 2024

У Кропивницькому завтра, 24 квітня, відбудеться майстерклас із лемківської писанки.

17:21, 23 Квітня, 2024