Куди піти у Кропивницькому: анонси заходів на 26 лютого – 3 березня

10:09, 26 Лютого, 2024
ОНОВЛЕНО

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, концертів та вистав, які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 26 лютого по 3 березня.

Майстер-класи

Понеділок 26 лютого

У освітньо-культурному центрі “Гончаренко” у понеділок з 12:30 до 13:30 відбудеться безкоштовне навчання з 3D-друку. Волонтер руху “ДрукАрмія” Артем Пархоменко навчить охочих від запуску 3D-принтера до роботи з готовими деталями. Майстер-клас відбудеться за адресою: вулиця Велика Перспективна, 4а, вхід збоку будівлі на другий поверх. Для участі потрібно зареєструватися за цим лінком.

У Музеї Мистецтв 26 лютого о 15:00 художник Анатолій Кімнатний проведе майстер-клас написання натюрмортів. Вік учасників від 12 років. Вартість участі – 92 грн. Майстер-клас відбудеться в Музеї Мистецтв за адресою: вулиця Велика Перспективна, 60.

Вівторок, 27 лютого

В безпечному просторі для жінок “Затишно space” для дівчат і жінок проведуть майстер-клас арттерапію “Малюнки душі”. Участь в заході безкоштовна. Захід пройде о 16:00 в просторі за адресою: вулиця Михайлівська, 53. Потрібно заздалегідь зареєструватись за цим лінком.

Середа, 28 лютого

В безпечному просторі для жінок “Затишно space” для дівчат і жінок проведуть майстер-клас “Базовий догляд за обличчям”. Участь в заході безкоштовна. Захід пройде о 13:30 в просторі за адресою: вулиця Михайлівська, 53. Потрібна заздалегідь реєстрація.

Концерти та вистави

Вівторок 27 лютого

У Кіровоградській обласній філармонії о 18:00 буде концерт музики у виконанні симфонічного оркестру.

Середа, 28 лютого

У Кіровоградській обласній філармонії о 18:00 буде концерт Євгена Хмари з програмою “Музика для зцілення душі”

Четвер, 29 лютого

 • У Кіровоградській обласній філармонії о 19:00 буде концерт гурту “100лиця”. Придбати квитки можна за цим лінком.
 • У Кіровоградському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Кропивницького о 18:00 відбудеться вистава “Вільні метелики”. Придбати квитки можна за цим лінком.

П’ятниця, 1 березня

У Кіровоградському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Кропивницького о 18:00 відбудеться прем’єра вистави “Марко Лукич”. Особливість цієї вистави в тому, що вона є імерсивною: декорації й дія виходять за рамки сцени, а глядачі беруть активну участь у дії. Придбати квитки можна за цим лінком.

Субота, 2 березня

У Кіровоградському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Кропивницького о 16:00 відбудеться вистава-мюзикл “Сорочинський ярмарок”. Придбати квитки можна за цим лінком.

Неділя, 3 березня

 • У Кіровоградському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Кропивницького о 16:00 відбудеться музична комедія “Пошились у дурні”. Придбати квитки можна за цим лінком.
 • У залі Кропивницького музичного фахового коледжу о 16:00 відбудеться концерт «Від Баха до Пендерецького» скрипальки Марії Полячок та фортепіаніста Євгена Романова.

Лекції і заходи

Вівторок, 27 лютого

В безпечному просторі для жінок “Затишно space” для дівчат і жінок проведуть лекцію для жінок “Жіноче здоров’я та методи контрацепції”. Участь в заході безкоштовна. Лекцію проведуть о 14:00 в просторі за адресою: вулиця Михайлівська, 53. Потрібно заздалегідь зареєструватись за цим лінком.

Четвер, 29 лютого

 • В безпечному просторі для жінок “Затишно space” для дівчат і жінок проведуть лекцію “ФОП у “Дії” або як стати підприємцем у декілька кліків” з юристкою Валерією Долгоєр. Участь в заході безкоштовна. Лекцію проведуть о 16:00 в просторі за адресою: вулиця Михайлівська, 53. Потрібно заздалегідь зареєструватись за цим лінком.
 • В Музеї Мистецтв відбудеться поетично-музичний вечір “Янгол з наплічника”. Основу перформансу склали вірші поетеси й літературознавиці Надії Гармазій, написані в період з 2020 року і до сьогодні. Вірші лунатимуть у творчій інтерпретації композитора і виконавця Дмитра Дороша.

Заходи для дітей і підлітків

Понеділок, 26 лютого

26 лютого на дитячу точку «Спільно», що в бібліотеці Чижевського за адресою вулиця Велика Перспективна, 24 для дітей будуть такі заходи. про решту заходів точки “Спільно” можна слідкувати тут.

 • 12:00-14:00 індивідуальні консультації та заняття з психологом;
 • 14:00-16:00 корекційно-відновлювальні та розвиваючі заняття дітей з вчителем-логопедом;
 • 13:00 – корекційно-розвивальне заняття «Круїз країною психології». Гра на розвиток мислення, уваги і пам’яті, позитивної навчальної мотивації;
 • 14:00 – майстер-клас «Зоопарк». Зробимо об’ємних диких тварин та створимо свій маленький зоопарк;
 • 15:00 – веселі розмальовки «Кольорова абетка». Під час розмальовування картинок, не тільки відпочинемо, а й повторимо літери.

В точці «Спільно UNICEF», що в Кіровоградському Обласному ЦДЮТ (вулиця Шульгіних 36) будуть такі заходи:

 • 14:00 – Майстер-клас із розмальовки гіпсових фігурок;
 • 15:00 – захід з елементами творчості. Навчимося виражати агресію соціально прийнятними способами. Обговоримо, що робити коли виникає почуття злості. Учасників чекає творче завдання, смачний чай та багато спілкування.
 • 17:30 – улюблена СпільноГра «УНО.

В молодіжному центрі “Кома”, який знаходиться в Кіровоградському Обласному ЦДЮТ (вулиця Шульгіних 36) для підлітків і молоді будуть такі заходи:

 • 15:00 воркшоп «Артпрактика. Акторська майстерність» для підлітків 10-14 років.Реєстрація.
 • 17:00 воркшоп «Артпрактика. Акторська майстерність» для для молоді 15-24 роки. Реєстрація.

Протягом 26 лютого – 1 березня в просторі “Змістовно” для дітей та підлітків будуть такі безоплатні заняття. Решту анонсів можна відслідковувати тут.

Вівторок, 27 лютого

В молодіжному центрі “Кома”, який знаходиться в Кіровоградському Обласному ЦДЮТ (вулиця Шульгіних 36) для підлітків і молоді будуть заходи:

 • 16:30 — для підлітків 10-14 років Воркшоп «Лабораторія креативності. Поп-арт». Реєстрація.

Середа, 28 лютого

 • о 16:00 в безпечному просторі для жінок “Затишно space”для підлітків 13-18 років юристка простору Валерія Долгоєр проведе лекцію «Штучний інтелект у сучасному світі». Участь безкоштовна. Лекція пройде в просторі за адресою: вулиця Михайлівська, 53. Потрібно заздалегідь зареєструватись за цим лінком.
 • о 14:00 для підлітків 10-14 років в молодіжному центрі “Кома” (вулиця Шульгіних 36) буде воркшоп «Лабораторія креативності.Поп-арт». Реєстрація.
 • 16:00 Воркшоп для молоді 15-24 роки. Реєстрація.

Четвер, 29 лютого

 • О 16:00 в безпечному просторі для жінок “Затишно space”для дітей від 8 років проведуть майстер-клас «Виготовлення свічки». Участь безкоштовна. Простір знаходиться за адресою: вулиця Михайлівська, 53. Потрібно заздалегідь зареєструватись за цим посиланням.
 • О 10:00 для підлітків 10-14 років в молодіжному центрі “Кома” (вулиця Шульгіних 36) буде воркшоп «Артпрактика. Акторська майстерність». Реєстрація.
 • 12:00 аналогічний воркшоп для молоді 15-24 роки Реєстрація.

Субота, 2 березня

о 15:00 в безпечному просторі для жінок “Затишно space”для дітей від 7 років проведуть майстер-клас «Кошеня». Участь безкоштовна. Простір знаходиться за адресою: вулиця Михайлівська, 53. Потрібно заздалегідь зареєструватись за цим лінком.

Останні новини по темі
Спортсменка із Кіровоградщини стала чемпіонкою світу зі штовхання ядра
voda11
Водогін у Кропивницькому полагодили: куди повідомляти про відсутність води
Читайте також

В громадах Кіровоградщини родинам полеглих воїнів передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно....

17:06, 21 Квітня, 2024

Роман Червінський, якого обвинувачують у перевищенні повноважень і якого мали відпустити з-під варти 19 квітня, вже другу добу не виходить на зв’язок. Про його місцезнаходження ...

17:01, 21 Квітня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

16:37, 21 Квітня, 2024