“Янгол з наплічника”: кропивничан запрошують на поетично-музичний вечір 

16:21, 25 Лютого, 2024

У Кропивницькому у четвер, 29 лютого, в Музеї Мистецтв відбудеться поетично-музичний вечір “Янгол з наплічника”.

Основу перформансу склали вірші поетеси й літературознавиці Надії Гармазій, написані в період з 2020 року і до сьогодні. Вірші лунатимуть у творчій інтерпретації композитора і виконавця Дмитра Дороша.

“Янгол з наплічника” – це сув’язь віршованих історій, написаних великими втратами й великою любов’ю. І тому, коли ангели з камуфляжними крилами на оголених дротах нашого високовольтного сьогодення згорають, залишаються крила, залишається світло… Бо згораючи до тла, ми не завершуємось, а починаємо себе спочатку. Найважливіше – віра в Диво, а диво – воно насправді в кожному з нас”, – анонсують організатори. 

Творчий перфоманс відбудеться у четвер, 29 лютого, о 16:00 в Музеї мистецтв за адресою: вулиця Велика Перспективна, 60. Вхід вільний.

Під час заходу всі охочі зможуть долучитися до збору для благодійного фонду “Янгол життя”.

Довідка.

Надія Гармазій – поетеса й літературознавиця, кандидатка філологічних наук, очільниця Кіровоградської обласної організації Національної спілки письменників України, засновниця креативної групи «Unicorn», артменеджерка, викладачка.

Дмитро Дорош – музикант, композитор, лідер гурту «Ichthyander Dad’s Only Dolphin», учасник ансамблю «Єлисавет-ретро» Кіровоградської обласної філармонії, викладач.

Останні новини по темі
Полеглому бійцю з Кіровоградщини просять надати звання Героя України: петиція
Яблучні деруни з солоною карамеллю та курдом з айви: рецепт від учасника Мастершеф
Читайте також

В громадах Кіровоградщини родинам полеглих воїнів передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно....

17:06, 21 Квітня, 2024

Роман Червінський, якого обвинувачують у перевищенні повноважень і якого мали відпустити з-під варти 19 квітня, вже другу добу не виходить на зв’язок. Про його місцезнаходження ...

17:01, 21 Квітня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

16:37, 21 Квітня, 2024