У Кропивницькому оголосили конкурс стипендій на курси для ветеранів і ветеранок: як зареєстуватись

11:59, 24 Січня, 2024

У Кропивницькому оголосили про конкурс для отримання стипендій на короткотривалі навчальні курси для ветеранів і ветеранок.

Як повідомили у пресслужбі Кіровоградського обласного центру зайнятості, наразі оголосили шостий набір заявок на конкурс для отримання стипендій на покриття витрат за навчальні програми.

Стипендії для навчання розраховані на ветеранів та ветеранок, а також членів їхніх сімей, які прагнуть покращити свої навички або підвищити шанси на працевлаштування у цивільній професії.

В центрі зайнятості уточнюють, що програма не має обмежень щодо тематики навчальних курсів чи освітніх компаній. Відбір відбувається на конкурсній основі. Оскільки учасники не обмежені у виборі курсів, до прикладу, вони можуть пройти комп’ютерні курси або курси маркетингу, аналітики, управління, іноземної мови тощо.

Так, учасникам і учасницям, які прагнуть податись на конкурс, необхідно заздалегідь заповнити форму. В ній потрібно вказати про вибір освітньої програми, мотивацію і свої очікування.

Розмір стипендії складає 500 доларів США.

Кінцевий термін подання заявок: 2 лютого 2024 року. Переможці конкурсу навчатимуться за обраними курсами і пройдуть навчальну програму не пізніше, ніж 30 червня 2024 року. 

Останні новини по темі
Привласнив 140 тисяч на ремонті укриття: на Кіровоградщині судитимуть підрядника
У Кропивницькому відкрили інклюзивну групу джиу-джитсу для ветеранів і ветеранок: як долучитися
Читайте також

Сьогодні, 26 лютого, у Кропивницькому повідомили про смерть місцевого 32-річного блогера Юрія Ворожка. На момент смерті він був на тренуванні в одному із спорткомплексів міста....

18:07, 26 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

16:57, 26 Лютого, 2024

Сьогодні, 26 лютого, на Кіровоградщині була оголошена повітряна тривога, водночас у сусідніх областях її не оголосили. Як виявилося, це через ворожий безпілотник, який виявили н...

16:46, 26 Лютого, 2024