У Кропивницькому презентують нові можливості енергонезалежності для бізнесу: як долучитися

17:00, 13 Травня, 2024
ОНОВЛЕНО РЕКЛАМА

У Кропивницькому відбудеться бізнес-конференція “Енергонезалежність: автономність, заощадження і заробіток”. Під час заходу презентують можливості систем NetBilling і NetMetering і як їх впровадження відкриває нові перспективи і можливості для активних побутових і непобутових споживачів електроенергії.

Конференцію організовують компанія “УДЕН-УКРАЇНА” разом з СП “РОЗУМНИЙ ДІМ” під егідою Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати. Захід відбуватиметься офлайн та онлайн.

“Поговоримо про нові аспекти використання відновлювальної енергетики, про активне споживання, економію ресурсів та практичні приклади реалізації систем NetBilling та NetMetering”, – анонсують організатори.

Крім того, представники страхової компанії «ІНГО» розкажуть про можливості страхування майна, у тому числі від воєнних ризиків, а фахівці АТ «Укрексімбанк» – про доступні банківські продукти по дотичній сфері.

Інформація буде цікавою бізнесу із власними виробничими або офісними приміщеннями, фермерським господарствам, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та домогосподарствам, що споживають велику кількість електроенергії.

Спікери:

  • Валерія Мудрак, виконавчий директор ТОВ “УДЕН-УКРАЇНА”;
  • Дмитро Хоменко – керівник ТОВ “СП Розумний ДІМ”;
  • Андрій Панасюк, заступник директора ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія»;
  • Олена Берегова, директор філії в м. Кропивницькому АТ СК «ІНГО»;
  • Олена Савченко – заступник керуючого філією АТ «Укрексімбанк».

Під час брейк-кави серед учасників, що будуть присутні на заході офлайн проведуть розіграш призів від “УДЕН-УКРАЇНА” та СП “РОЗУМНИЙ ДІМ”.

Відбудеться бізнес-конференція 27 червня об 11.00 за адресою: м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79-А.

Для участі у заході необхідно заповнити реєстраційну форму за цим посиланням.

За додатковою інформацією можна звертатись за телефоном: (050) 488-44-43 або (0522) 30-87-24, контактна особа Анна Павленко.

Останні новини по темі
Аптеки “Ліки Кіровоградщини” заявили про банкрутство: серед кредиторів комунальні підприємства
Боронять Україну в лавах спецпризначенців: досвід братів з Кіровоградщини
Читайте також

У Знам’янській та Олександрівській громадах Кіровоградщини повідомили про загибель земляків у боротьбі з російськими окупантами....

18:33, 23 Червня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 24 по 30 червня 2024 року....

17:37, 23 Червня, 2024

Матері полеглого захисника Владислава Берези передали орден «За мужність» ІІІ ступеня, присвоєний йому посмертно....

16:22, 23 Червня, 2024