У Кропивницькому відбудеться майстерклас із лемківської писанки: як долучитись

17:21, 23 Квітня, 2024

У Кропивницькому завтра, 24 квітня, відбудеться майстерклас із лемківської писанки.

Як зазначають організатори, захід проведе майстриня Анна Баранова. 

“Вона пропонує ознайомитися з легкою і простою технікою писанкарства, яка завжди дає дуже швидкий і дуже гарний результат, і не потребує ніяких навичок малювання”, – зазначають організатори. 

Майстерклас проведуть в середу, 24 квітня, о 15:00 в Музеї історії українського хореографічного мистецтва (вулиця Велика Перспективна, 33). Вартість участі 50 гривень. 

Нагадаємо, раніше “Гречка” повідомляла про те, що старовинні орнаменти писанок Кропивниччини, які для проєкту “Баба Єлька” відтворювала олександрійська писанкарка, використав для нової колекції кропивницький бренд одягу.

Із традиційними для Кіровоградсьбкої області писанками та відео майстер-класом з писанкарства можна ознайомитись тут. А переглянути решту заходів, які планують провести на цьому тижні у Кропивницькому можна за цим лінком.

Останні новини по темі
Новомиргородська громада повідомила про загибель захисника на фронті
На Кіровоградщині розшукують підлітка: прикмети
Читайте також

Аджамська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель захисника Євгена Куропятника.

16:46, 18 Травня, 2024

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 13 до 17 травня відзнаки вручили їхнім родинам....

13:49, 18 Травня, 2024

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024