У Кропивницькому вшанують пам’ять жертв трагедії Маріупольського драмтеатру: як долучитися

16 березня у Кропивницькому відбудеться акція зі вшанування пам’яті жертв авіаудару по Маріупольському драматичному театру у 2022 році.
Про це «Гречці» повідомили організатори заходу центр підтримки вимушених переселенців «ЯМаріуполь» у Кропивницькому.
Захід розпочнеться о 17:00 біля театру імені Марка Кропивницького за адресою: вулиця Театральна, 4.
Організатори закликають містян та маріупольців, які були змушені покинути своє місто через війну, запалити свічки пам’яті біля будівлі театру.
Такі акції відбудуться по всій Україні.
Що сталося 16 березня 2022 року?
Цього дня російська авіація скинула дві потужні бомби на Маріупольський драмтеатр, попри величезний напис «ДЕТИ», що був добре помітний з повітря. У будівлі ховалися сотні маріупольців, серед яких були жінки, літні люди та діти. Точна кількість загиблих досі невідома, адже театр став братською могилою для багатьох.
Важливо пам’ятати
Маріупольський драмтеатр став символом воєнного злочину, який світ не має права забути. Трагедія нагадує про тисячі загиблих маріупольців і сотні тисяч людей, які пройшли через блокаду міста.
Нагадаємо, такі акції проводять щорічно, щоб нагадати світу про злочини російської армії та вшанувати пам’ять невинних жертв.
Фото обкладинки з архіву «Гречки»




