Втілити мрію у власний бізнес: кропивничанок запрошують на безоплатний курс
У Кропивницькому в просторі “Затишно space” юристка закладу проведе навчальний міні-курс із написання грантів.
Як уточнюють організаторки, юристка безпечного простору Валерія Долгоєр підготувала для відвідувачок інтенсивів, на якому навчатимуться: формувати ідею; прораховувати ризики; здійснювати аналіз обраної ніші на ринку; писати бізнес-план; оформлювати заявку на державному порталі.
“Сьогодні кожна знає про гранти від держави. Це реальний шанс втілити мрію про власний бізнес. Важливо розуміти, що спочатку все здається складним, але фахівчиня допоможе дослідити деталі”, – зазначають організаторки.
У кінці курсу кожна учасниця:
- навчиться структурувати ідеї в бізнес-проєкт;
- здобуде навички ефективного створення бізнес-плану;
- навчиться створювати бізнес-план;
- розкривати його структуру та важливі елементи;
- навчиться напрацьовувати ідеї над покроковим планом на три роки;
- здобуде навички вивчення ринку, аналізу конкурентів та оцінки ефективності проєкту.
Також під час курсу фахівчиня ознайомить учасниць з наявними грантами, як державними, так і міжнародними.
Курс безоплатний за умови попередньої реєстрації. Заповнити анкету щодо участі можна за цим лінком. Також потрібно заздалегідь зареєструватись на єдиному порталі державних послуг “Дія”.
Тренінг триватиме три дні:
- 23 січня, 16:00 – лекція «Як відкрити власну справу на грантові кошти»;
- 24 січня, 14:00 – лекція «Грант на власну справу»;
- 26 січня, 15:00 – лекція «Створення бізнес-плану».
У 7 містах країни жінки та дівчата шість днів на тиждень мають можливість долучатися до безоплатних подій. Упродовж 2023 року понад 5 000 відвідувачок скористалися безоплатними послугами від «Затишно space».
Робота спейсів у Черкасах, Вінниці та Кропивницькому реалізується Благодійним фондом «Схід SOS» за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID Ukraine – USAID Україна (BHA). У Запоріжжі, Миколаєві, Одесі та Харкові – за підтримки уряду Канади. БФ «Схід SOS» є імплементаційним партнером міжнародної гуманітарної організації CARE.
Як “Гречка” повідомляла раніше, у Кропивницькому ательє «Сеньйора» отримало грант від держави в рамках програми «єРобота», завдяки чому в майстерні створили додаткові робочі місця та запустили виробництво зручного домашнього одягу.
Також за підтримки програми для підприємців-початківців “Єробота” минулоріч на Кіровоградщині Любов Кличко відкрила крафтову сироварню “Молочна майстерня”. А жителька Федорівки Марина Дейкун відкрила туристичну локацію “Лавандова веранда”.