Кіровоградським школярам провели урок таймменеджменту

14:00, 04 Вересня, 2012

У цьому році управління освіти і науки облдержадміністрації спільно з міським відділом освіти, міським відділом культури та Кіровоградським обласним центром дитячої та юнацької творчості вирішили у перший осінній день створити свято для усіх школярів міста, аби показати – навчання може бути цікавим та веселим.

На центральній площі міста грандіозним шкільним флеш-мобом, за участю учнів шкіл міста, розпочався нетрадиційний перший урок «Секрети організації часу», головна мета якого – допомогти школярам раціонально організувати робочий час. Така “наука” вже давно відома як таймменеджмент.Казкові герої – великі ляльки шоу-театру молодіжного клубу «Імідж» Кіровоградського обласного ЦДЮТ – в ігровій формі показували дітям, як найкращим чином планувати день, аби встигати робити зарядку, уроки, відвідувати різноманітні гуртки, творчі студії, як вести здоровий спосіб життя та правильно харчуватись. Разом з дітьми проводились музичні масовки та цікаві рухливих ігри з м’ячами, скакалками різним гімнастичним приладдям.

Центральною ж частиною дійства став огляд шкільної форми, який також був проведений у ігровій формі. Кожен клас демонстрував своє вбрання, будуючи живі фігури – емблеми шкіл.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Кіровоградським школярам провели урок таймменеджемнту

Такий символічний урок викликав захоплення, бурю емоцій, радості, захвату у всіх його учасників. Після його завершення діти вишикувались у величезну колону та під музичний супровід оркестру духових інструментів «Зміна» Кіровоградського обласного ЦДЮТ, урочисто пройшли парадом вулицею Дворцовою до парку «Ковалівський».
В парку діти потрапили до «Чарівного міста, якого немає на карті» (так називалась розважально-ігрова програма, яку підготували культорганізатори, вихованці студій Кіровоградського обласного ЦДЮТ).

Організатори стверджують, що тепер такі свята для кіровоградців влаштовуватимуть частіше. Зокрема, наступної суботи вже запланований ряд цікавих заходів на вулиці Дворцовій та у парку «Ковалівський». А загалом такі святкові суботи стануть традиційними, аби привчити містян до цікавого культурного відпочинку.
То ж до зустрічі на Дворцовій!

Останні новини по темі
Кіровоградщина: надзвичайні події з 31 серпня по 3 вересня
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Кіровоградщина: надзвичайні події з 31 серпня по 3 вересня
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Кіровоградки найкращі у світі талантів і краси
Кіровоградки найкращі у світі талантів і краси
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024