Кіровоградщина: надзвичайні події з 31 серпня по 3 вересня

15:00, 04 Вересня, 2012

Надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об’єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

31 серпня в с. Могильне Гайворонського району виникла пожежа 60 м2 покрівлі літньої кухні та 200 кг сіна. Причина пожежі встановлюється.

В смт Нове м. Кіровограда виникла пожежа 30 м2 старих домашніх речей та будівельного сміття на відкритій території. Причина – необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.

В с. Підгайці Кіровоградського району виникла пожежа 300 м2 сміття та сухої трави на відкритій території. Причина – необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.

В м. Ульяновка виникла пожежа 20 м2 перекриття літньої кухні та 40 м2 домашніх речей в житловому будинку, який належить 54-річній місцевій жительці. Причина пожежі – коротке замикання холодильника «Nord».

В Долинській місцевим пожежно-рятувальним підрозділом надано допомогу по вилученню 75-річної пенсіонерки з криниці, до якої вона потрапила з власної необережності. Врятовану з діагнозом переохолодження госпіталізовано до Долинської ЦРЛ.

В Кіровограді по вул. Шатила надано допомогу по вилученню кошеня з-під залізобетонної плити. 1 вересня в Кіровограді в одному з будинків по  вул. Шатила місцевим підрозділом надано допомогу 81-річному хворому по підняттю його з підлоги та перенесенню до ліжка.

В Олександрії рятувальниками надано допомогу господарю по відкриванню дверей квартири.

В смт Нове м. Кіровограда виникла пожежа 4 м2 сміття на відкритій території. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

В Кіровограді по вул. Московській виникла пожежа матрацу в безгосподарчій споруді. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

В Світловодську місцевим пожежно-рятувальним підрозділом  надано допомогу комунальним службам міста по зніманню обшивальної балконної плити, яка загрожувала падінням на тротуар.

В м.Олександрія  місцевим пожежно-рятувальним підрозділом  надано допомогу по вилученню собаки, яка застрягла між бетонними плитами на території новобудови.

2 вересня  в с. Тарасівка Бобринецького району виникла пожежа 6 м2  кімнати, 10 м2 покрівлі житлового будинку, який належить 57-річній пенсіонерці. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем 37-річного сина господарки.

В с. Оситняжка Кіровоградського району виникла пожежа  100 кг сіна на  відкритій території. Причина  пожежі встановлюється.

В м. Гайворон  виникла пожежа 3 м2 покрівлі, 12м2 дерев’яних стін господарчої споруди та мопеда “Vіреr” на території приватного домоволодіння, яке належить 55-річному чоловіку. Причина пожежі встановлюється.

В с. Недогарки Олександрійського району виникла пожежа 24 м2 покрівлі господарчої споруди на території приватного домоволодіння. Причина пожежі встановлюється.

За двома адресами в Кіровограді та за однією в Світловодську рятувальники надали допомогу по відкриванню дверей квартир.

Прес-служба ТУ МНС в області

Останні новини по темі
У Кіровограді невідомі стежили за брендованим автомобілем свободівців(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua У Кіровограді невідомі стежили за брендовим автомобілем ВО «Свобода»
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Кіровоградським школярам провели урок таймменеджемнту
Кіровоградським школярам провели урок таймменеджменту
Читайте також

Відтепер у Кропивницькому діятимуть єдині правила розміщення літніх майданчиків для місцевих бізнесів....

14:54, 28 Травня, 2024

Кропивницька міська рада ухвалила рішення про купівлю десяти автобусів великої пасажиромісткості. Автобуси закуплять через урядову програму доступних кредитів....

14:08, 28 Травня, 2024

Міська рада підтримала дозволила ввести до штату закладів освіти додаткову людину в штат на посаду бухгалтера....

13:55, 28 Травня, 2024