В Кіровограді презентували книгу про Тарковського

13:00, 20 Вересня, 2012

Нещодавно в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбулася презентація книги відомого кіровоградського журналіста і поета Романа Любарського «На каждый звук есть эхо на земле…». Арсений Тарковский и Украина: очерки, статьи, эссе».
Це науково-популярне видання являє собою збірник статей, написаних Р.Любарським в різні часи, про життя і творчість талановитого поета-гуманіста, уродженця Єлисаветграда Арсенія Тарковського. Книга ілюстрована численними фотознімками з родинного архіва, також в ній вміщено факти з біографії поета, спогади сучасників і звичайно його неперевершені поетичні творіння.

«Автор этой книги – Роман Любарский, талантливый поэт и профессиональный филолог. В сочетании этих качеств – секрет блестящего стиля, проникновенности и глубины книги о Тарковском», – пише в післямові доктор філологічних наук, професор, декан факультету журналістики Запорізького національного університету Володимир Манакін.

Щирі слова подяки автору книги під час її презентації висловила дочка поета Марина Арсенівна Тарковська, яка приїздила в Кіровоград на заходи, присвячені відзначенню 105-річчя з дня народження відомого поета і перекладача Арсенія Олександровича Тарковського.

На презентації було велелюдно, чимало охочих придбати примірник з авторським підписом, а особливою окрасою став виступ донецького барда Сергія Рижковського, у творчому доробку якого вже півтора десятка музичних композицій на безсмертні поезії Арсенія Тарковського.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info В Кіровограді презентували книгу про Тарковського

Чернова Віта

Останні новини по темі
19 Форум видавців: дьоготь з медом
http://life.pravda.com.ua/culture/2012/09/17/112201/?fb_action_ids=4059064467294&fb_action_types=og.recommends&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=246965925417366
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Встановлено справжню дату заснування ФК «Зірка»
Встановлено справжню дату заснування ФК «Зірка»
Читайте також

Кропивницькі волонтери відкрили збір на дрони для штурмової групи 3 окремої штурмової бригади ЗСУ. Ціль – закупити три безпілотники....

10:51, 18 Травня, 2024

На Кіровоградщині 17 травня знищили ворожий безпілотник.

10:17, 18 Травня, 2024

Сьогодні, 18 травня, на Кіровоградщині відключати світло побутовим споживачам не плануюють. Для підприємств діятимуть графіки із 19:00....

09:32, 18 Травня, 2024