Кувалдін «зрадив» кіровоградців на Сумщині(ВІДЕО)

15:17, 25 Вересня, 2012

22 вересня 2012 року в c. Сад Сумського району на території ДП «Сумський селекційний центр» за участю суб’єктів господарювання Сумської області та прикордонних регіонів Російської Федерації, відбулась традиційна обласна агропромислова виставка-ярмарок «Агро-Сумщина-2012», повідомляє сайт Лебединської районної державної адміністрації.

Справжнім подарунком для учасників виставки стала презентація пісні «Нова Сумщина», яку виконав музикант, автор і виконавець пісень, лідер групи “The ВЙО” Мирослав Кувалдін. Під запальну мелодію танцював і співавтор твору, губернатор Сумщини Юрій Чмирь.

Нагадаємо, Мирослав Кувалдін презентував подібну пісню про Кіровоград на святі з нагоди річниці перемоги кіровоградськіх майдансерів. І виконав її спільно з губернатором Кіровоградщини Сергієм Ларіним.

Фото звідси

Останні новини по темі
Холодноярці відвідали Кіровоград(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Холодноярці відвідали Кіровоград(ФОТО,ВІДЕО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua У Кіровограді пройде черговий проплачений мітинг
У Кіровограді пройде черговий проплачений мітинг(ФОТО,ВІДЕО)
Читайте також

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024

Кропивницькі волонтери відкрили збір на дрони для штурмової групи 3 окремої штурмової бригади ЗСУ. Ціль – закупити три безпілотники....

10:51, 18 Травня, 2024

На Кіровоградщині 17 травня знищили ворожий безпілотник.

10:17, 18 Травня, 2024