Виставка, що об’єднала віруючих різних конфесій, прибула в Кіровоград

12:28, 31 Жовтня, 2012

1 листопада у приміщенні Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відкривається пересувна І Міжнародна виставка творів образотворчого мистецтва «Для Бога я створю найкраще, що можу». Куратор цього конкурсу є відомий художник та музикант Ярема Стецик. Ця виставка – родзинка, в рамках проведення фестивалю «Вгору серця», що проходив в Івано – Франківську навесні, під час святкування Дня міста.

В приміщенні Івано – франківського обласного краєзнавчого музею, що розташований в міській Ратуші, були виставлені роботи дітей з усіх куточків України та з іноземних держав. Організатором цієї виставки були Підпечерівська дитяча школа мистецтв та Надвірнянська дитяча художня школа, що на Івано – Франківщині.

Мета цього конкурсу – об’єднати всіх віруючих незалежно від віросповідання. Це свого роду новий іконопис, нові зображення Бога, його справ у сучасному житті та вічності. Усі твори є неповторними, адже вражають, насамперед, баченням чистоти і відкритості. Ніхто краще дітей не знає як виглядають янголи. Діти не мають усталених манер виконання, але інтуїтивно відчувають присутність Божої любові. Від усіх робіт віє теплотою, добром і відкритістю.

У конкурсі «Для Бога я створю найкраще, що можу» взяли участь представники Польщі, Угорщини, Болгарії, Хорватії, Росії та 12 областей України. Більше 500 учасників. Найкращими визнано близько 200 робіт. Після Івано – Франківщини виставка відправилася у подорож містами України і триває тур вже 6-й місяць містами і селами.

Івано – Франківськ, Підпечери, Яремче, Надвірна, Одеса, Уніж, Харків, Кіровоград – це саме ті міста України, учасники яких стали переможцями у конкурсі. Дуже приємно, що серед них є і наші юні кіровоградці, вихованці народної студії образотворчого мистецтва «Соняшник», керівник Зантарія Ірина Михайлівна.

Участь у конкурсі взяли: Гривенко Тетяна з роботою «Зійшла на землю благодать», Дуднік Аліна «Зупиніться! Схаменіться! Поверніться!», Полівода Софія «Божий подарунок», Потєєва Наталія «Світлий день», Рубан Влад «Небесний янгол», Руденко Ельвіра «Щаслива мить», Хлівна Альона «Мій янгол завжди зі мною».

Наше спільне свято людської творчості дає можливість показати багато нових вражень чи навіть бачення художників, що дає людям шанс в такий спосіб мати перед очима Божу славу.

Всі їхні роботи є надзвичайно яскравими. Вони вражають, насамперед, баченням чистоти і відкритості. Ніхто краще за дітей не знає, як виглядають янголи, адже діти інтуїтивно відчувають присутність Божої любові.

Від усіх робіт віє теплотою, добром і щирістю. Ми, дорослі, зобов’язані підтримати молоді таланти, допомогти дітям зберегти віру у те, що, не зважаючи на життєві негаразди, потрібно залишатись ЛЮДИНОЮ і творити добро! Запрошуємо всіх на виставку!

Фото роботи Наталі Курій-Максимів “Замріяний янгол” звідси

Останні новини по темі
Наші голоси нічого не варті?
Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Наші голоси нічого не варті?
ццДо вас телебачення. З питань лапші(ФОТО)
До вас телебачення. З питань лапші(ФОТО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024