Полімерна глина: світ прикрас

23:40, 05 Листопада, 2012

7 листопада о 17:00 в бібліотеці ім. Д. І. Чижевського відбудеться відкриття персональної виставки Вікторії Щербакової “Полімерна глина: світ прикрас”.

Виставка пройде у Відділ документів з питань економіки, виробництва та природничих  наук.

Мета виставки: ознайомити з сучасним популярним матеріалом — полімерною глиною, показати її широкі можливості в створенні шедеврів власноруч. Цей матеріал набув широкої популярності в останні роки, він приваблює відносною легкістю освоєння і допомагає реалізувати будь-які мистецькі ідеї. Робота з пластикою – завжди експеримент. Необмеженість творчого пошуку надає усім майстрам індивідуальності. Матеріал можна поєднувати з бісером, нитками, деревом, покривати фарбами та переносити на нього зображення. Одна з переваг полімерної глини полягає ще й у тому, що заняття дуже швидко дають результат.

Авторка виставки – банківський працівник, за освітою економіст. Незважаючи на роботу пов’язану з точною наукою, пані Вікторія в душі — людина творча, бо з дитинства займалася в’язанням, шитвом та рукоділлям.  А одного разу побачила в Інтернеті вироби з полімерної глини і захопилася цим видом творчості. І їй захотілося зробити щось для себе і для своїх друзів. Першою роботою був браслет з квітковим орнаментом-трояндами. Звичайно, досвідчені майстри використовують дуже складні техніки, які потребують неабиякої майстерності, проте навіть новачкам, якою є Вікторія, бо займається цим видом творчості  лише один рік і не має достатніх навичок, вже з першої спроби вдалося виготовити доволі симпатичні речі. І ви самі  в цьому зможете переконатись,  відвідавши виставку, на якій представлені різноманітні прикраси з полімерної глини: сережки, обручки, шпильки  для волосся, намисто, браслети тощо, виконаних в формі квітів. Найулюбленішою роботою авторки є комплект прикрас “Маки” (сережки, обручка, браслет, намисто). З фотографіями виробів Вікторії Щербаковї також можна ознайомитись в соціальних мережах “ВКонтакте” та “Одноклассниках”. Якщо у вас є схильність до творчого мислення, хоча б трішки фантазії і бажання оригінально заповнити свій вільний час, вам справді сподобається полімерна глина.

Опанувавши цей різновид творчості, ви зможете не тільки тішити друзів завжди унікальними подарунками, а й навіть започаткувати бізнес.

Отже, запрошуємо на виставку!

Виставка триватиме з 7 листопада по 25 листопада 2012 року.

Останні новини по темі
Молодь має право обирати(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Молодь має право обирати(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Олег Блохін - геній з Чоколівки
Олег Блохін – геній з Чоколівки
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024