Молодь має право обирати(ФОТО)

10:45, 06 Листопада, 2012

В той час, коли кипіли передвиборчі пристрасті і політичні опоненти обливали один одного брудом, активна громадськість не сиділа склавши руки, а намагалася привернути увагу до виборів саме молоді як активної частини суспільства, яка досить часто легковажно відноситься до своїх виборчих прав.

 

 

Мова йде про проект «Маєш право обирати!», який реалізовується Кіровоградською обласною молодіжною громадською організацією «Південна Ліга» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Проект був направлений, перш за все, на просвітницьку роботу. Адже, незважаючи на те, що багато молоді працює на виборах агітаторами в різноманітних партіях, свої виборчі права та саму процедуру виборів вони знають досить погано. Крім того, організатори проекту намагалися донести до молодих людей необхідність самої участі у виборах та застерегти від продажу власного голосу. Щодо цього питання досить часто під час семінарів виникали дискусії, оскільки поки що не всі розуміють чим може обернутися продажа голосу для країни, для тебе особисто і для твого майбутнього.

З цією метою було проведено більше 15 семінарів, які пройшли як у Кіровограді, так і у районних центрах і в яких прийняло участь близько 1000 осіб. Всі учасники семінарів отримали буклет «Маєш право обирати!», в якому, окрім загальної інформації щодо участі у виборах, були викладені і матеріали щодо питання підкупу виборців.

Також в рамках проекту в останній тиждень перед виборами волонтери проекту роздавали буклети та досить провокативні флаєри із закликами прийняти участь у виборах та голосувати по совісті студентам найбільших навчальних закладів міста.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Молодь має право обирати(ФОТО)

«Цікаво те, що проектом цікавилася не лише молодь, а і старші люди. Зокрема, проявили цікавість до проекту і отримали буклети від наших волонтерів деякі кандидати в депутати та члени окружної виборчої комісії», – поділився враженнями президент КОМГО «Південна Ліга» Віталій Фросіняк. «Звісно, навряд чи нам вдалося кардинально змінити ситуацію, але очевидно, що проект має позитивні наслідки. Якщо декілька десятків молодих людей нам вдалося переконати у важливості саме їхнього вибору і їх участі у виборах, то працювали ми не даремно», – резюмував він.

 

Останні новини по темі
В краєзнавчому музеї Кіровограда поселились янголи(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua В краєзнавчому музеї Кіровограда поселились янголи(ФОТО)
Полімерна глина: світ прикрас
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024