В кіровоградському госпіталі відкриється виставка

14:25, 22 Листопада, 2012

У зв’язку з проголошенням Генеральною асамблеєю ООН 3 грудня Міжнародним днем інвалідів та з метою підвищення загальнодержавного значення цієї дати співробітники науково-освітнього відділу створили виставку «Покоління нескорених», презентація якої відбудеться 27 листопада у приміщенні Кіровоградського обласного госпіталю для інвалідів Великої Вітчизняної війни.

Нині в Україні проживає майже два з половиною мільйонів інвалідів, їхні зусилля та енергія мають бути залучені до розбудови країни. Фізичні вади не повинні стати перешкодою для участі у суспільному житті.
Головна ідея виставки – висвітлення участі наших земляків у визволенні Батьківщини від фашистських загарбників, вшанування людей, котрі забезпечили можливість жити у незалежній, вільній державі.
Хвилиною мовчання присутні вшанують героїв, які загинули на фронтах Великої Вітчизняної війни.
Валентина Дацька – екскурсовод обласного краєзнавчого музею проведе екскурсію за матеріалами виставки «Покоління нескорених», ознайомить присутніх з підпільно-партизанським рухом на Кіровоградщині, героями Кіровоградської наступальної операції – В.Биковим, В.Крангач, М.Степановим, Г.Пенежком, К.Шатило.
Вихованці ДЦЮТу «Зорецвіт» НВК №26 м.Кіровограда підготують для ветеранів концерт.

Останні новини по темі
У Кіровограді відкрили скейт-парк, далі – стенд для скелелазання?(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua "Декамерон" в кіровоградському ляльковому театрі
“Декамерон” в кіровоградському ляльковому театрі
Читайте також

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024

Кропивницькі волонтери відкрили збір на дрони для штурмової групи 3 окремої штурмової бригади ЗСУ. Ціль – закупити три безпілотники....

10:51, 18 Травня, 2024

На Кіровоградщині 17 травня знищили ворожий безпілотник.

10:17, 18 Травня, 2024