У кіровоградському музеї будуть вечорниці

14:34, 08 Грудня, 2012

13 грудня, на свято Андрія, у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному музеї М.Кропивницького відбудеться захід з циклу «Звичаї і обряди українського народу» – «Вечорниці на Андрія».

Театралізоване дійство з народними піснями і іграми, кусанням калити, ворожінням, жартами і розвагами виконають гуртківці драматичної секції літературного гуртка «Серце Данко» ЗОШ с. Велика Северинка та любительського об’єднання «Ровесник» Великосеверинівського СБК (керівник літературного клубу «Серце Данко» і любительського об’єднання «Ровесник» Великосеверинівського СБК – Галина Губенко, керівник драматичної секції літклубу «Серце Данко» – Тетяна Серба).

Захід розпочнеться о 12.30 в приміщенні меморіального музею
М. Кропивницького, вул. Кропивницького 172/42.

Тел. для довідок:22-14-79 та 099-196-54-05

Фото звідси

 

 

Останні новини по темі
Кіровоградський художній музей мандрує областю
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Кіровоградський художній музей мандрує областю
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Іван Андрусяк: «Дитяча література також має розмовляти зі своїм читачем про смерть та переживання болю, а не лише розважати. Інша річ – якими словами?..»
Іван Андрусяк: «Дитяча література також має розмовляти зі своїм читачем про смерть та переживання болю, а не лише розважати. Інша річ – якими словами?..»(ФОТО)
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024