Роман Любарський відгуляв весілля і презентував книгу(ФОТО)

02:40, 29 Грудня, 2012

26 грудня в Кіровоградському обласному художньому музеї відбувся ювілейний творчий вечір автора поетичних збірок, журналіста, кореспондента газети «Народне слово» Романа Любарського.

Роман Любарський презентував нову збірку поезій та авторизованих перекладів «Зерно і посох», у авторському виконанні звучали вибрані твори цієї збірки.

Також всі запрошені на творчий вечір переглянули першу персональну фотовиставку Романа Любарського, так званий перший фотовернісаж журналіста.

Родзинкою творчої зустрічі стала поява в музеї чарівної жінки у весільній білій сукні, дружини Р. Любарського, адже саме того дня узами Гіменея було поєднано Романа та Людмилу Любарських… Гості із захопленням прослухали лірично – поетичний діалог новоствореного подружжя Романа та Людмили.

Наречені вальсували під бурхливі оплески всіх присутніх у ритмі «Віденського вальсу» (автор слів вальсу Людмила Любарська) навколо новорічної ялинки та в ніжних обіймах трояндових пелюсток.

За метеріалами художнього музею

Останні новини по темі
Кіровоградські батьки не хочуть щоб їх діти навчались поруч з інвалідами?
Міліціонер потрапив під суд за нездану декларацію
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024