Вифлеємський вогонь передали до трьох кіровоградських храмів(ФОТО)

22:39, 06 Січня, 2013

Вже понад двадцять років скаути всього світу передають з рук у руки, від серця до серця вогонь з міста Вифлеєма. Долучилась до Різдвяної традиції і кіровоградська молодь.

 Сьогодні, 6 січня кіровоградські пластуни спільно з друзями з УДЮТ «СІЧ» та ГО «Не Будь Байдужим!» принесли Вифлеємський вогонь миру до  Парафії святих апостолів Петра і Павла, храму святого Андрія Первозванного(обидві УПЦ КП) та храму  св. Володимира Великого(УАПЦ).

*Акція передавання Вифлеємського вогню започаткована у 1988 рокці Австрійською телерадіокомпанією як благодійний вчинок — донести світло з символічного місця народження Ісуса Христа тим, котрі святкують Різдво поза домом — у лікарнях, сиротинцях тощо. Того ж року ініціатива була підхоплена скаутами Відня, а основним ініціатором виступив скаутський провідник Бертль Ґрюнвальд.

До Європи Вогонь з Вифлеєму у кінці листопада привозять літаком у спеціальному контейнері австрійські скаути, а вже від Відня він мандрує з рук у руки, так званою «скаутською естафетою», цілою Європою. Від Австрії, через Словаччину та Польщу, у середині грудня, Вогонь потрапляє і в Україну, де ним опікується найбільша скаутська організація України — Пласт.

2

3

4

5

6

8

Фото: Валерій Лебідь

* Вікіпедія

Останні новини по темі
Світлана Хавроненко: Малювання – це залежність(ФОТО)
Rgnk6DacZCY
icon7
Христос рождається! “Гречка” вітає зі світлим святом Різдва!
Читайте також

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024

Кропивницькі волонтери відкрили збір на дрони для штурмової групи 3 окремої штурмової бригади ЗСУ. Ціль – закупити три безпілотники....

10:51, 18 Травня, 2024

На Кіровоградщині 17 травня знищили ворожий безпілотник.

10:17, 18 Травня, 2024