У Кіровограді презентували невідомі роботи Андрія Ліпатова (ФОТО)

09:52, 11 Січня, 2013

10 січня у мистецькому відділі бібліотеки ім. Д. Чижевського відкрилася чергова виставка оригінального художника Андрія Ліпатова – «Ліпатов & Friends». Особливістю цьогорічної виставки є самі роботи, які досі знаходилися у приватних колекціях і ніколи не презентувалися.Подарункові малюнки і листівки для виставки надали близькі друзі і знайомі художника: Тамара Семіляк, Марина Ліпатова, Наталія Федорова, Володимир Волохов, Леонід Богацький, Олександр Шулешко, Роман Любарський. Тут і сатирично-іронічні авторські віршики, і впізнаванні обличчя близьких людей Андрія Ліпатова, і оригінальний стиль малювання, якому і досі не дали назви. Сам художник відносив себе до художників-наївістів. Але поруч з наївом на рисунках можна побачити і елементи народного образотворчого мистецтва, і кітчеві ознаки.

«Його роботи сонячні, світлі, дотепер сяють навколо нас і дарують нам свою енергетику. Чудово, що і за життя, і після відходу Андрія, ми продовжуємо пропагандувати його творчість, помічати, збирати і відкривати нові речі» – говорить друг художника Роман Любарський.

Роботи майстра, за сприяння Андрія Хвороста, вже були надруковані в альбомах, календарях, листівках, про творчість Андрія Ліпатова знято одну із частин документального фільму про образотворче мистецтво нашого краю «Світ у чуттєвих образах», але ще багато картин, що розказали б більше про стиль і почерк художника, знаходяться в приватних колекціях США, Німеччини, Великобританії, Італії, Франції, Росії та України. 
Виставка діятиме до кінця січня.

                                                                     

IMG 1730 

                                                      IMG 1733           

IMG 1731

Світлана Дубина

Останні новини по темі
Нечаївка – сумне обличчя глибинки Кіровоградщини
На Кіровоградщині засуджено двох працівників міліції
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024