У Кіровограді пройшли різдвяні майстер-класи(ФОТО)

14:00, 11 Січня, 2013

10 січня у бібліотеці ім. Д. Чижевського провели майстер-класи із виготовлення різдвяних подарунків. З допомогою майстринь,відвідувачі бібліотеки виготовили оригінальні паперові іграшки, різдвяного ангела та ляльку-козу.Техніки виготовлення настільки прості,що створити такі дарунки може навіть дитина: принцип створення або ляльки-мотанки, або витинанок. Матеріали для виготовлення теж довго шукати не потрібно. Наприклад, для паперової іграшки, що запропонувала Ольга Коломієць, необхідно мати лише звичайний папір, клей, нитку та ножиці.

А для різдвяного ангела від Наталії Федорової матеріали можна навіть змінювати: використати тканину замість гофрованого паперу, стрази або яскраві наліпки замість зірочок.

Найскладнішою виявилася лялька-коза, що допомагала виготовляти майстриня Людмила Кривенко, та і матеріалів знадобилося побільше: шпагат або товста нитка, тканини, стрічки, вата, дерев’яні палички або довгі шпажки. 

Подібні майстер-класи у бібліотеці проводяться регулярно. Та для маленьких подарунків, зроблених власними руками, головне не техніка творення і матеріали, а фантазія і бажання. Останні забезпечать і задоволення від процесу виготовлення виробу, і радість для людини, якій ви зробите сюрприз.

 

IMG 1710

IMG 1728

Світлана Дубина

Останні новини по темі
Павличенків звільнять?
Неповнолітньому злодюжці на Кіровоградщині “світить” до шести років
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024