Павличенків звільнять?

16:01, 11 Січня, 2013

Правозахисник Володимир Широченко вважає, що 14 січня, коли відбудеться апеляційний суд у справі Дмитра та Сергія Павличенків, їх мають звільнити.


«Вони повинні бути звільнені з-під варти прямо у залі судового засідання, якщо не за відсутністю складу злочину, то за недоведеністю скоєння злочину, іншого просто не дано», – заявив правозахисник у коментарі Радіо Свобода.

За словами Широченка, ніяких доказів причетності Сергія та Дмитра Паличенків до вбивства судді Сергія Зубкова немає. На думку правозахисника, це підтверджують, зокрема, свідчення 6 свідків, які бачили вбивць і не вказали, що злочин скоїли Дмитро і Сергій Павличенки.

Окрім того, слідство не знайшло і не вилучило знаряддя вбивства. Не вилучалися з місця злочину, як наголосив Широченко, посилаючись на свідчення одного із судекспертів, і відбитки пальців.

2 жовтня 2012 року Голосіївський районний суд Києва визнав Дмитра Павличенка і його сина Сергія винними у вбивстві судді Шевченківського райсуду Сергія Зубкова і засудив першого до довічного ув’язнення, а другого – до 13 років за ґратами.

Низка правозахисників та представників громадськості неодноразово вказувала на неправомірність рішення суду, зокрема, й тому, що жоден зі свідків не підтвердив, що вбивцями Зубкова були саме Павличенки.

Нагадаємо, акція на підтримку Павличенків раніше проходила і в Кіровограді.

Останні новини по темі
На Кіровоградщині обігріли майже дві тисячі людей
IMG 1727
У Кіровограді пройшли різдвяні майстер-класи(ФОТО)
Читайте також

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024

Кропивницькі волонтери відкрили збір на дрони для штурмової групи 3 окремої штурмової бригади ЗСУ. Ціль – закупити три безпілотники....

10:51, 18 Травня, 2024

На Кіровоградщині 17 травня знищили ворожий безпілотник.

10:17, 18 Травня, 2024