«Тель-Авів – Єрусалим»: вуличне життя Ізраїлю очима кіровоградського фотографа

08:30, 28 Січня, 2013

Світ Ізраїлю очима українського фотографа з Кіровограда представлений на новій виставці у бібліотеці ім. Д. Чижевського. Піднявшись у хол третього поверху, ви не просто переглянете гарні знімки, зроблені професійною фотокамерою, а потрапите до справжніх вулиць міст землі обітованої.  

 

«Тель-Авів – Єрусалим» – перша персональна виставка кіровоградця Євгена Мельникова, який нині проживає у м. Рамла, що в Ізраїлі. Знімки, які збиралися протягом трьох років, відображають колоритне життя корінного населення крізь призму українського тонкого почуття гумору. Абсолютно усі фото є випадковими, не постановочними.

Виставка зроблена у жанрі стріт-фото, тож миттєвості живого спілкування людей, випадкові зустрічі і привабливі погляди є невід’ємною частиною знімків виставки. Володимир Мощинський, голова Кіровоградської обласної організації Національної спілки фотохудожників України, розповідає, що жанр стрітфото невмирущий, популярний як у Кіровограді, Україні, так і за кордоном, адже жанрова фотографія захоплює більшу частину того, що відбувається у світі. Але побачити унікальні кадри може не кожен, фотограф повинен відчувати навколишнє оточення.

Сам же Євген Мельников, з яким спілкувалися з допомогою скайпу (подібне відкриття виставки є першим і експериментальним у бібліотеці), розповів, що не одразу прийшов до такого злету. Незважаючи на те, що фотографією живе з самого дитинства, запорукою успіху будь-якого фотографа вважає саморозвиток і практику. «Фотограф, він як кактус. Він росте дуже повільно, але його потрібно обережно поливати, щоб він не зіпсувався» – вважає Євген Мельников.

На презентації побували друзі та рідні фотографа, представники єврейського товариства у Кіровограді та постійні відвідувачі бібліотеки. Виставку можна буде переглянути ще протягом місяця.

izrfot2

Світлана Дубина

Останні новини по темі
“Газпром” виписав Україні семимільярдний штраф
sok-iy
bbaasket1
Кіровоград: БК «Єлисавет-Баскет» двічі переконливо переміг «Регіну-Баскет-Бар»
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024