Рік 2012 у фотографіях: фотовиставка у Кіровограді

14:44, 23 Лютого, 2013

Фотографія давно зайняла чільне місце серед видів мистецтв, проте в останні роки стала ще більш модною. Cаме завдяки кадру можна зафіксувати миттєвий погляд, глибоку задуму та довгоочікувану посмішку. Велике задоволення можна отримати не лише від самого процесу зйомки (треба віддати належне тим фотографам, для яких знімання є хобі всього життя, що звісно ж приносить їм радість), а й від перегляду тих раптових, але змістовних кадрів.

Саме щоб дати змогу насолодитись фото усім бажаючим Кіровоградська обласна організація Національної спілки фотохудожників України рерулярно організовує виставки.

 

Черговим фотовираженням авторських бачень світу у бібліотеці стала звітна виставка робіт членів вищеназваної організації «Рік – 2012», що відкрилася 22 лютого.

«Ця виставка вже не вперше проходить у нашій бібліотеці. Хочу відмітити, що з кожним роком зростає рівень професійної майстерності фотохудожників. Ми бачимо наскільки роботи виросли, порівняно з попередніми роками. Тут є фото, які можна назвати вже. Ця виставка – ще один етап у розвитку нашої обласної організації і взагалі у розвитку фотомистецтва Кіровоградщини» – розповіла заступник директора ОУНБ ім. Д. Чижевського Оксана Ткаченко.

На виставці представлені роботи у різних жанрах: портретні та пейзажні фото, арт-зйомка, натюрморти, цикл фото про дітей, street-фото. Цікаво те, що серед представлених кадрів є ті, які були зроблені ще плівковими фотоапаратами.

Під час презентації усіх 28 фотохудожників, що представили свої роботи широкому загалу, було нагороджено свідоцтвами учасника звітної художньої фотовиставки «Рік-2012». Нагороди отримали не лише дійсні члени обласної організації фотохудожників (Юрій Лебедєв, Сергій Гусарченко, Олег Шрамко,Сергій Зайцев, Ігор Демчук), а й кандидати в члени КООНСФХУ (Михайло Бершадський, Василь Васюк, Сергій Лесів, Валерій Жванко).

Після презентації для усіх поціновувачів фотографії провели скайп-спілкування з фотографом Євгеном Мельниковим, який нині проживає у м. Рамла, що в Ізраїлі. Його виставка “Тель-Авів — Єрусалим: стрітфото”, про яку «Гречка» повідомляла раніше, також розміщувалася у бібліотеці і користувалася великим попитом серед відвідувачів. Під час розмови обговорювалися окремі роботи художника, розкривали секрети з історії та географії їх зйомки.

Звітна художня фотовиставка «Рік-2012» розміщуватиметься у холі ІІІ поверху бібліотеки ще місяць.

 

Світлана Дубина

Фото С.Лесіва

Останні новини по темі
Кіровоградський «Єлисавет-Баскет» реваншувався за поразку
Рецепт на вихідні: курячі гомілки з овочевим соусом
Читайте також

На Кіровоградщині від початку 2024 року низка медзакладів отримали від МОЗ компʼютерні томографи, рентгенівські системи та ангіограф....

13:01, 12 Липня, 2024

Під час постійних відключень електрики може виникати проблема із безготівковим розрахунком. Розповідаємо, які альтернативи для прийняття безготівкових платежів діють, коли звичн...

12:41, 12 Липня, 2024

У Кропивницькому, на березі Інгулу, звільнять земельну ділянку, яку незаконно використовували під автомобільну стоянку....

12:34, 12 Липня, 2024