Подарунок для Насті

00:12, 14 Вересня, 2011

Знана знам’янська художниця Анастасія Шкода відома ще й тим, що є активною учасницею різноманітних танцювальних конкурсів. Днями в стінах Кіровоградського обласного художнього музею вона отримала в подарунок чотири спеціальні інвалідні візки, які стануть в пригоді Анастасії та її партнеру по танцях.

Передані візочки були виготовлені спеціально для Анастасії Центром реабілітації інвалідів на візках «Катаржина» (м. Москва) . Їх розміри пристосовані до її антропометричних даних та фізичних можливостей. До того ж вони зроблені із титану – найлегшого металу, тому зручні для пересування, маневрування, а також пристосовані для занять танцями та спортом.

www.gre4ka.info

Візочки були виготовлені на замовлення відомого російського підприємця, колекціонера та благодійника Володимира Олексійовича Логвиненка. Підтримку Анастасії також здійснює відомий російський колекціонер Володимир Васильович Царєнков, який нині проживає в Лондоні. Наразі розглядається можливість реабілітації Анастасії в Санкт-Петербурзькому медичному центрі, який готовий взяти на себе зобов’язання по її лікуванню.

www.gre4ka.info

12 вересня 2011 року Анастасія Шкода відвідала відділ Кіровоградського обласного художнього музею – картинну галерею Петра Оссовського «Світ і Вітчизна», де й випробувала передані візки та продемонструвала деякі елементи танців. Дівчина залишилася в захваті від їх якості, зручності та зовнішнього вигляду.

Колектив Кіровоградського обласного художнього музею висловлює щиру вдячність Вікторові Васильовичу Петракову за особисту підтримку Анастасії Шкоди та залучення благодійників до святої справи.

Маємо щиру надію, що небайдужих людей буде більше…

Тетяна Ткаченко

Останні новини по темі
“Спасибо жителям Донбасса”, або “… ну його в баню!”
www.gre4ka.com
www.gre4ka.com.ua
Фінішувала VII Всеукраїнська велоестафета “Спорт для всіх єднає Україну!”
Читайте також

Господарський суд розглянув позов «Укренерго» про стягнення боргу у 106,2 мільйона гривень з «Кіровоградобленерго». Обласне підприємство оскаржило суму боргу – зокрема в частині...

17:27, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому в Інноваційній гімназії планують провести ремонт укриття. Через батьків попередили про те, що школярів переведуть на цей період на дистанційне навчання. Батьки ...

16:55, 4 Березня, 2024

Легендарні 3-й полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго та 8-й полк СпП імені князя Ізяслава Мстиславича оголосили про набір....

15:30, 4 Березня, 2024