“Спасибо жителям Донбасса”, або “… ну його в баню!”

01:07, 15 Вересня, 2011

При сьогоднішньому розмаїтті послуг у сфері поліграфії в будь-якому місті нашої країни за 20-30 хвилин вам можуть нанести на футболку зображення різного кольору й калібру. Це може бути все що завгодно: ваш портрет, зображення вашої собаки, а можуть бути і… слова вдячності! Саме на цьому нещодавно “погоріли” одні київські підприємці, випустивши футболки з написом: “Спасибо жителям Донбасса!”

У всіх на слуху (або принаймні на моніторах комп’ютерів) нещодавня приголомшлива своїм успіхом і блискавичністю операція українських спецслужб. Вбрані у спецодяг, з масками на голові УБОЗівці знайшли футболки із символікою «Євро- 2012»! І трапилося це не в секод-хенді чи на базарі, де такого добра невідомого походження необмежена кількість, а в підступних підприємців із фірми “ПростоПрінт”. І дарма, що самі міліціянти замовили ті футболки (як повідомляє сайт Олени Білозерської), це їм не завадило влаштувати показові виступи (т.зв. маски-шоу) і з невідомих причин вивезти обладнання поліграфічної фірми в невідомому напрямку.

Невже неліцензований друк наліпок на футболки мав призводити до таких наслідків? У “ПростоПрінт” схильні думати, що причиною став-таки друк футболок із подякою мешканцям Донбасу…
“Гречка” вирішила перевірити ефективність подібної профілактичної роботи серед підприємців з боку правоохоронних органів. Адже логічно було б припустити, що тепер всі “заляжуть на дно”, згорнуть випуск специфічної сувенірної продукції, адже хто його знає, яке словосполучення стане приводом для контрольного замовлення наступного разу… Озброївшись диктофоном, роздрукувавши на принтері зображення футболки з подякою донбасівцям, ми вирушили поліграфічними фірмами Кіровограда. Далеко ходити не стали, а обрали вісім найближчих, офіси яких розташовані в центральній частині міста.

Під виглядом звичайного клієнта “Гречка” курсувала містом від однієї поліграфії до іншої. Й уявіть собі – всюди лунала схвальна відповідь. З’ясувалося, що в залежності від якості, кількості й технології можна отримати свою наліпку на футболку, сплативши від 25 до 35 гривень за одиницю продукції. Отже, робіть висновки.

www.gre4ka.info

Особисто “Гречка” зробила наступні: по-перше, можливо, не проводиться ніякої широкомасштабної кампанії з утиску свободи слова (й висловлювань на футболках у тому числі)? І те, що саме фірма “ПростоПрінт” роздрукувала такі футболки, просто прикрий збіг? По-друге, спадає на думку, що не всі керівники поліграфічних фірм стежать за новинами в Інтернеті й на ТБ, бо інакше вони б знали, до чого може призвести їхня професійна діяльність! І, по – третє, наші спецслужби явно не допрацьовують, адже виглядає так, що всі їх зусилля щодо профілактики тих, хто “не те друкує”, марні.

Але не все так “погано”, обійшовши сім фірм й отримавши всюди позитивну відповідь, у восьмій нам все ж відмовили. “Хоч на когось робота правоохоронців у поліграфічній галузі справляє серйозне враження”, – подумалося “Гречці”.

“Ви хочете, щоб нам потім пришили політику за “Спасибо жителям Донбасса“? Не треба, ми не будемо брати таке, вже одні надрукували. Зараз стільки підводних рифів, що ну його в баню! Не стільки заробиш на тих футболках, скільки потім геморою. Тож звиняйте”, – відповіли “Гречці” в останній з нашого переліку фірмі.

На тому наше розслідування скінчилося. “Гречка” аналізує отриману інформацію та збирається знову до поліграфістів – друкувати модну футболку. В Інтернеті за таке диво просять 20 баксів, а за кіровоградськими цінами вийде лише 10. Тож поспішайте й ви, поки спецслужби не взялися й за наших підприємців, бо пройде час і в кожній друкарні сидітиме ОБОЗ у засаді й виправлятиме помилки в замовленнях..

Валерій Лебідь
Фото автора

Останні новини по темі
Післясвяткові ускладнення, або Податок на патріотизм
www.gre4ka.com.ua
www.gre4ka.com.ua
Подарунок для Насті
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників на фронті.

18:14, 21 Лютого, 2024

У неділю, 25 лютого, у Кропивницькому в обласній філармонії в рамках Благодійного Зимового туру містами України з презентацією свого нового альбому “Радіопромінь” ві...

16:32, 21 Лютого, 2024

Дівчачі сукні — витончений елемент гардероба, який додає елегантності та ніжності образу маленьких принцес. Вони допомагають втілити дитячу мрію та наповнити миті життя чарівніс...

16:21, 21 Лютого, 2024