Фотовиставка жіночих портретів у Кіровограді(ФОТО)

11:44, 16 Березня, 2013

2 березня в галереї «Єлисаветград» відбулася презентація проекту “Invisible” фотографа Глафіри Ковальової.

У зв’язку з підвищеним інтересом кіровоградської публіки до виставки “Invisible”, терміни її проведення продовжено до 7 квітня.

Відкриття виставки відвідало більше сотні гостей, під час вернісажу виступала спеціально запрошена київська група Double Dims Project, а також була розіграна лотерея, троє переможців якої отримали в якості призу фотосесію від Глафіри.

На виставці “Invisible” представлено понад 30 робіт – жіночих портретів, ніжних і витончених. Їх Глафіра знімала несистемно, тобто не заради того, щоб зібрати проект. Всі її роботи як правило дуже жіночні. А цикл портретів, представлений на виставці, відрізняється особливою таємничістю: багато героїнь її фотографій не дивляться в кадр або й зовсім стоять спиною, частина зображень розмита – вони схожі скоріше на міраж, який ось-ось розвіється. Без навмисних зламів тіла і роблених виразів осіб – Глафіра фіксує красу внутрішню, коли людина захоплена виключно своїми думками.

Саме тому її роботи не призначені для того, щоб їх поверхнево розглядали – в них потрібно вдивлятися. Не тільки фізично – очима, а якимись прихованими, глибинними «органами почуттів», які провокують особисті таємні переживання, потаємні бажання або душевні потрясіння.

fotvista2

fotvista3

fotvista4

fotvista5

Довідка:
Глафіра Ковальова народилася в 1986 році в Кіровограді. Після закінчення університету працювала бухгалтером. З 2008 року зайнялася фотографією і скоро перетворила це в професію.

Брала участь у благодійному проекті “Візьміть дитину у родину” – знімала серію чорно-білих портретів дітей з кіровоградських дитячих будинків. Також знімала серію портретів дітей з дитбудинку в Білій Церкві.

Співпрацювала з київською фотостудією “Ретроателье”. Працювала стилістом фотопроекту «Рекламна пауза» для журналу «VIVA-Біографія», займалася пост-опрацюванням матеріалу.
“Invisible” – перша персональна виставка Глафіри Ковальової.

“Invisible” можна подивитися в галереї «Єлисаветград» до 7 квітня, за адресою – вул. Пашутінська, 36

Час роботи галереї: з 9 до 18 щодня

 

Останні новини по темі
У Кіровограді презентували фотовиставку чеських українців(ФОТО)
chijfott1
masllla1
Кіровоград: танці, співи, залицяння на Масляну(ФОТО)
Читайте також

Вісім років тому, 14 липня 2016 року, Кіровоград офіційно перейменували на Кропивницький. “Гречка” вирішила згадати ключові етапи перейменування міста....

10:45, 14 Липня, 2024

Бананове морозиво – це простий десерт, який можна приготувати вдома за лічені хвилини, і який у спекотну погоду стане справжнім порятунком. Для цього вам знадобиться всього кіль...

09:51, 14 Липня, 2024

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у неділю, 14 липня....

20:28, 13 Липня, 2024