“Калевала” (Москва) і “SOUND RIDDLE” (Київ) заграють у Кіровограді

15:48, 28 Листопада, 2011

Музична зима в Кіровограді розпочнеться 2 грудня о 19.00 концертом у рок-клубі  “Олімпія”. У рамках всеукраїнського туру до нас завітають гурти “Калевала” (Москва) і “SOUND RIDDLE”(Київ). За Кіровоград гратиме місцевий “КУЛЬТ”.

“SOUND RIDDLE” – це один з небагатьох колективів українського андеґраунду, який представляє такий непопулярний стиль у музиці, як прог-метал.

 

www.gre4ka.info

Їх музика спрямована на “просунутих” представників метал-руху, котрі хочуть чути достатньо інтелектуальний, але не позбавлений драйву музичний матеріал. В арсеналі виконавців присутнє все: і ламані рими, і гітарні “запіли”, і ліричні композиції.

“Калевала” – це якісний фолк-метал вітчизняного виробництва. Стиль об’єднує в собі хард-н-хеві, віртуозні  переливи акордеона, чітко відпрацьовану ритм-секцію й унікальний вокал, який торкає душу кожного.

www.gre4ka.com

Яскраві мелодії, грайливий фолк-метал драйв і душевна лірика – все це ви почуєте в  рок-клубі “Олімпія” у виконанні вище названих гуртів.

 

 

Останні новини по темі
Як знайти себе через ази акторського ремесла – набір у молодіжну студію “Світлоколо”
RSS www.gre4ka.com.ua
Афіша Кіровограда 28.11-4.12.11
Читайте також

Сьогодні, 26 лютого, у Кропивницькому повідомили про смерть місцевого 32-річного блогера Юрія Ворожка. На момент смерті він був на тренуванні в одному із спорткомплексів міста....

18:07, 26 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

16:57, 26 Лютого, 2024

Сьогодні, 26 лютого, на Кіровоградщині була оголошена повітряна тривога, водночас у сусідніх областях її не оголосили. Як виявилося, це через ворожий безпілотник, який виявили н...

16:46, 26 Лютого, 2024