Треті, але все одно перші! Фінал КВН в КПІ

14:37, 19 Грудня, 2011

18 грудня у центрі культури і мистецтв НТУУ КПІ (м. Київ) відбулась завершальна фінальна гра чемпіонату України серед учнівських, студентських команд КВН «ПОУМУ» (Професійна Орієнтація Учнівської Молоді України) 2011 року.

До фіналу конкурсу потрапили 5 команд з м. Кіровограда, м. Харкова,
м. Черкас, АР Крим й м. Тернополя. Вони є переможцями півфінальних ігор, які відбувались протягом жовтня-листопада у різних регіонах країни.

Цей проект є соціальним. Його ініціатори – Державна служба зайнятості Міністерства соціальної політики України та Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України. Головна мета КВН «ПОУМУ» – популяризація серед молоді різних професій та профорієнтація, що є дуже важливим і болючим питанням для України. Команди-учасниці у гумористичній формі розкривали суть тієї чи іншої професії, актуальної на ринку праці, заздалегідь визначеної журі конкурсу.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Треті, але все одно перші! Фінал КВН в КПІ

Перше та друге місця чемпіонату посіли черкаська і харківська команди відповідно. Наші «Жертви експериментів» – вихованці молодіжного клубу «Імідж» Кіровоградського обласного ЦДЮТ – посіли третє призове місце.

«Рівень підготовки фіналістів конкурсу був дуже високим – розповідають керівники команди Наталя Долгополова та Ярослав Ярошевський, – Черкаську та Харківську команди до виступу готували професійні КВНщики. Ми ж разом з командою самостійно працювали над постановкою номерів та написанням текстів, тому сьогоднішня незначна поразка є величезною перемогою для нас. Ми своїми силами увійшли у трійку лідерів змагання. Ми – серед найкращих команд України!»

 

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Треті, але все одно перші! Фінал КВН в КПІ

Усі учасники команди отримали дипломи на згадку про участь та подарунки до Нового року – МР3 плеєри.

Тетяна Стороженко

Останні новини по темі
Сьогодні в Кіровограді розпочали спорудження новорічного дерева
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Сьогодні в Кіровограді розпочали спорудження новорічного дерева
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Гурт "Чорне сяйво" - відкритий для експерементів
Гурт “Чорне сяйво” відкритий для експериментів
Читайте також

Сьогодні, 26 лютого, у Кропивницькому повідомили про смерть місцевого 32-річного блогера Юрія Ворожка. На момент смерті він був на тренуванні в одному із спорткомплексів міста....

18:07, 26 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

16:57, 26 Лютого, 2024

Сьогодні, 26 лютого, на Кіровоградщині була оголошена повітряна тривога, водночас у сусідніх областях її не оголосили. Як виявилося, це через ворожий безпілотник, який виявили н...

16:46, 26 Лютого, 2024