У Кропивницькому відбудеться конкурс для вокалістів і співочих родин

10:00, 04 Квітня, 2018

У Кропивницькому 25 та 26 травня відбудеться міський фестиваль-конкурс сучасної пісні «Голос весни».

Головна мета фестивалю – популяризація вокального мистецтва, виявлення та підтримка обдарованих виконавців серед молоді, піднесення художнього рівня та удосконалення виконавської майстерності вокалістів, залучення талановитої молоді, співочих родин до проведення міських заходів.

Як повідомила начальник відділу культури і туризму Анна Назарець, конкурс проводитиметься за двома номінаціями: «Солісти-вокалісти, вокальні дуети та тріо» і «Співоча родина».

Серед вокалістів змагання відбуватимуться за двома віковими категоріями: від 15 до 20 років та від 21 року до 30 років включно.

У номінації «Співоча родина» допускається до 5 учасників без обмеження віку.

За умовами Конкурсу, до виступу виконавці мають підготувати дві сучасні пісні (український та зарубіжний хіти), що виконуються під фонограму, інструментальний супровід або «a cappella» загальною тривалістю не більше 9 хвилин.

Для участі у Конкурсі необхідно подати заявку на електронну адресу: kultura@krmr.gov.ua або в друкованому вигляді за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 424 (відділ культури і туризму Міської ради міста Кропивницького).

Контактна особа: Чорна Неля Миколаївна, тел. 24 25 70.

Термін подачі заявок завершується 15 травня 2018 року.

Детальні умови конкурсу тут.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому незаконно торгували червонокнижною рибою
rib1
Електронний сервіс “поліклініка без черг” запропонували встановити в Кропивницькому
Читайте також

Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду ухвалив повернути касаційну скаргу колишнього директора Кіровоградського обласного академічно-драматич...

12:24, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому створили ініціативу “Інспекція “Ї”” для протидії російськомовній зовнішній рекламі. Пояснюємо, як поскаржитися, якщо знайшли російську р...

12:23, 16 Квітня, 2024

Кропивницька міська рада намагалася підвищити вартість оренди за стадіон “Зірка”. Проте футбольний клуб оскаржив рішення у суді і тепер орендуватиме стадіон до 2027 року ще деше...

11:43, 16 Квітня, 2024