Електронний сервіс “поліклініка без черг” запропонували встановити в Кропивницькому

09:52, 04 Квітня, 2018

На конкурс проектів Громадського бюджету в Кропивницькому подали проект, присвячений охороні здоров’я.

Школярка Аміна Козин, яка вже не вперше подає ідеї на розгляд, подала в категорії великий проект ідею під назвою “Інноваційна дитяча медицина”, про що повідомила у Фейсбуці.

Метою проекту є забезпечення якісних медичних послуг у дитячій міській поліклініці №1 (вул.Шевченка, 36) шляхом впровадження нових технологій.

У разі перемоги у дитячу поліклініку пропонують закупити ноутбуки, принтери, обладнання для швидкісного Інтернету, сенсорний термінал та впровадити інноваційну медичну систему “Поліклініка без черг”.

“Це система, котра дозволить створити електронну чергу, регулювати потік пацієнтів, будувати графіки роботи лікарів, працювати через 3 вікна – інтернет, сенсорний термінал і реєстратуру.  “Поліклініка без черг” є частиною загальної системи еHealth”, – зазначає авторка проекту.

Нагадаємо, у свою чергу комп’ютеризація і впровадження електронної системи охорони здоров’я eHealth – один із етапів медреформи, запропонованої МОН.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому відбудеться конкурс для вокалістів і співочих родин
У Бобринці оголосили конкурс на посаду керівника комунального підприємства
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024