У Кропивницькому до Благовіщення відкриється художня виставка

14:48, 04 Квітня, 2018

 

5 квітня о 14.30 у відділі мистецтв ОУНБ ім. Д. І. Чижевського відбудеться відкриття Всеукраїнської виставки художніх творів “Благовіст”.

Організатори виставки: Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, Криворізький державний педагогічний університет, Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв, Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди, Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. І. Чижевського.

 

Основним мотивом виставки є зображення птахів. Представлені твори – виконані у різних техніках живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва. Саме на свято Благовіщення особливого значення надавали птахам. Їх випускали на волю, щоб вони співали, Бога прославляли та просили щастя-удачі тому, хто їх випустив. Об’єднавшись з Гуцульщиною, Слобожанщиною та Придніпров’ям будемо зазивати весну, випускати своїх птахів з надією на мир, злагоду та плідну творчість.

 

 

Останні новини по темі
У Кіровоградській області оголосили конкурс на посаду керівника Центру екстреної медичної допомоги
Як працюватимуть сервісні центри МВС на Кіровоградщині у святкові дні
Читайте також

Перші планшетні комп’ютери з’явилися на ринку на початку 2000-х років. Тоді новинка зробила справжній фурор. І хоча в наш час цей вид техніки вже не сприймається як щось екзотич...

09:43, 28 Травня, 2024

В громадській організації “Будуємо Україну Разом” триває набір територіальних громад для проведення БУРчиків у Чернігівській, Сумській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Полта...

09:33, 28 Травня, 2024

У Приютівській громаді повідомили про загибель Владислава Піткевича у боях проти російських окупантів....

20:27, 27 Травня, 2024