У Кропивницькому відкрили виставку декоративних млинів (ФОТО)

09:22, 08 Листопада, 2018

Вчора, 7 листопада о 12:00 відбулось урочисте відкриття тематичної виставки «Казка старого млина».

Відкриття виставки приурочено відзначенню Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. 

Як повідомляє офіційний сайт Кіровоградської ОДА, на виставці представлено більше 100 робіт майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва обласного творчого об’єднання «Дивосвіт».

В експозиції представлені млини, виготовлені в традиційних та сучасних техніках народного мистецтва з різноманітних матеріалів: лози, дерева, сіна, глини, соломи, металу, шпагату, паперу, мішковини тощо.

mlun3

Цікаві ідеї та неординарний підхід у створенні робіт виявили майстер лозоплетіння Сергій Ткачов (м. Долинська), різьбяр Сергій Марущак (с. Бережинка Кіровоградського району), гончарі Микола Світайло (м. Кропивницький) та Олексій Дерев’янко (с. Диківка Знам’янського району), майстрині витинання Олена Кутецька (с. Скалева Новоархангельського району) та Світлана Токарь (Новоукраїнська міська об’єднана територіальна громада), майстрині соломоплетіння Світлана Піскова (Новопразька селищна об’єднана територіальна громада), Марія Чернега (м.Благовіщенське) та Наталія Кашеверова (смт Петрове), майстер петриківського розпису Анна Душина (с. Приютівка Олександрійського району), писанкарка Анна Сидоренко (м. Олександрія).

Різноплановістю вирізняються декоративні композиції Ірини Поляруш з м. Кропивницький, Віти та Олександра Третяків із с. Грузьке Кіровоградського району, Тетяни Гіль із Соколівської ОТГ, клаптикове шитво Людмили Кривенко з м. Кропивницький та вироби, створені в техніці паперопластики, Наталії Жалдак з Великоандрусівської ОТГ, Варвари Радченко з м. Кропивницький та Світлани Білої з с. Григорівка Новоархангельського району.

mlun2

Свої твори також презентували заслужений художник України Володимир Охапкін (м. Олександрія), Анатолій Сіромаха (м. Світловодськ) Надія Мовчан (м. Новомиргород), Наталія Гладищук (м. Кропивницький) та інші.

mlun8

 

Останні новини по темі
На вулиці Короленка не працюватиме світлофор
4de60f76 63a4 461a 92e5 4020ba2a14fd
biz
Топ-5 місць для бізнес-ланчу в центрі Кропивницького (ФОТО)
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024