Кропивницька студія «КУ-РАЖ» презентувала новий повнометражний фільм (ФОТО, ВІДЕО)

13:15, 19 Листопада, 2018

Минулої неділі у Кропивницькому показали нову роботу студії «КУ-РАЖ» Дві Червoні Вежа Zет.

 

До актової зали обласного Центру дитячої та юнацької творчості організатори показу запросили знімальну групу, групу підтримки, випускників минулих років та друзів.

За словами авторки сценарію, керівника дитячої кіно-теле-студії “КУ-РАЖ” Наталії Устименко, від задуму до реалізації проекту минуло півроку, всі актори стрічки – учасники студії «КУ-РАЖ».

ker

Реалізували проект власними силами, зйомки відбувались за активного сприяння друзів студії. Розповіла Наталія і про те, як створювалось кіно.

-Я щодня займаюсь з дітьми, я дивлюся на них і розумію на що вони здатні. Ми ж не професійних акторів беремо, тож коли я дивлюсь на дитину, маючи певний задум, я розумію що може одна дитина, а що – інша. Адже потрібно, щоб всі актори органічно вписались в картину і не виглядали неприродньо. Потім діти обирають жанр і складається «пазл». Діти самі обирають жанр і більшістю голосів всі ми вирішуємо, що це буде.

kurag3

Як пояснила Наталія, ця пригодницька стрічка про те, що світ довкола слід сприймати не лише очима, але й бачити серцем.

Фільм про те, що потрібно уважніше дивитися на звичайні речі, адже вони можуть виявитись зовсім іншими. Все, що ти бачиш очевидне, воно може бути чорне, а може бути біле, біле – чорним. Потрібне більше довіряти серцю.

Загалом в картині було близько 20 ролей, головні ролі виконали студійці «КУ-РАЖу» Катерина Карпуніна та Владислав Бевза. За словами Наталії Устименко обидвоє планують продовжити навчання у вишах на спеціальностях пов`язаних з акторством та телебаченням.

kurag5

Виконавець головної чоловічої ролі фільму Владислав Бевза поділився з «Гречкою» своїми враженнями від процесу створення картини.

-Я учень 11-го класу шостої школи. Все життя займався футболом, але через проблеми зі здоров`ям покинув спорт і вже два роки займаюсь творчістю, пішов у «КУ-РАЖ».

Це моя перша головна роль в повнометражній стрічці, до цього я знімався в двох «короткометражках». Було доволі складно перелаштовуватись навіть на елементарні емоції: страх, радість, злість, вживатись у роль. На це йшло досить багато часу, адже у мене порівняно невеликий акторський досвід. Хоча герой, якого я грав, доволі схожий на мене в реальному житті.

Серед труднощів Владислав відзначив і побутові моменти.

-Режим зйомок – це прокидатись о 5-й ранку і їхати кудись до лісу, комарі кусають, звісно зйомки – це не так вже й просто, але це неоціненний досвіт і в подальшому, якщо я займатимусь чимось зі сфери медіа, театру, він мені точно знадобиться, – відзначив актор.

kurag1

Розкрила Наталія Устименко і деякі секрети «внутрішньої кухні» картини, зокрема вказала на певні недоліки, які вже бачить у ній.

-Як автор сценарію, я трохи незадоволена ним, адже мені довелось його скоротити із суб`єктивних причин. Випала одна з сюжетних ліній, і зараз я бачу, що її не вистачає для того щоб було зрозуміліше. Третину матеріалу я просто викреслила, оскільки мені здавалось, що ми просто не потягнемо таку «махіну». А тепер я розумію: «а» – ми потягнули б, і «б» – він був би як наша «Біла Карта», глядач більше увійшов би в атмосферу та зрозумів би, що відбувається без зайвого напруження. А так, весь фільм треба думати, що воно відбувається, дуже швидко йде сюжет, зараз я б його уповільнила.

Це не перша робота студії «КУ-РАЖ», однак озвучування цього фільму була особливою для студійців.

-Ми вперше писали весь звук в студії, розповідає Наталія, це досить кропітка робота і абсолютно новий досвіт для нас всіх, але я вважаю, що ми з цим добре впорались.
При дуже скромному бюджеті картини, а це лише 8 000 гривень, над реалізацією проекту працювали чимало волонтерів – друзів студії. Як відзначив інший керівник дитячої кіно-теле-студії “КУ-РАЖ” Володимир Крутоус, «студійці» звертались до своїх друзів з проханням про допомогу і ніхто не відмовив.

-Ми підходили до друзів, говорили, що знімаємо кіно, грошей немає, треба така ось допомога, вони відповідали – «Давай!», – розповів Крутоус.

За словами Володимира, більшість матеріалу відзняла Наталія Устименко, допомагали оператори Сергій Баранюк та Геннадій Зорін, комп`ютерну графіку зробив Михайло Згривець, гримували акторів Наталія Горбачьова та Світлана Харламова.
Далі стрічку планують показати на кількох кінофестивалях, а потім вона з`явиться у мережі Інтернет.

-Є декілька варіантів. Найближчим часом повеземо її до Києва та Франківська, нас запросили у гості студія “Акторко” (Івано-Франківськ) та Громадське дитяче телебачення (м. Київ), – говорить Наталія Устименко.

kurag4

Останні новини по темі
Петрівський «Інгулець» програв у завершальному матчі року (ВІДЕО)
groshi2
Кіровоградщина: вибори в ОТГ обійдуться у понад 700 тисяч гривень
Читайте також

Попельнастівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Андрія Пасічника....

16:36, 19 Липня, 2024

В Україні, і зокрема у Кропивницькому, у рамках масштабної спецоперації правоохоронці провели 70 обшуків та оголосили 30 підозр службовцям структур, підпорядкованих Міноборони. ...

15:18, 19 Липня, 2024

Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроєкт №11340, згідно з яким підозрювані й обвинувачені у корупційних злочинах зможуть не нести кримінальної відповідально...

15:17, 19 Липня, 2024