Майбутнє дитячого українського кіно – в Кіровограді?

17:28, 18 Квітня, 2010

Кіровограді відбулася прем’єра повнометражного дитячого художнього фільму «Біла карта». Стрічку було знято силами кіровоградської дитячої телевізійної студії «Ку-Раж».

У суботу 17 квітня студія «Ку-Раж» відзначала одразу кілька важливих подій. По-перше, 10-ліття свого існування, по-друге, цьогорічний випуск її найстарших вихованців, по-третє – прем’єру нового художнього фільму. Якщо дві перші події є святом, передусім, усіх причетних до студії, то новий повнометражний художній (!) дитячо-юнацький (!), україномовний (!) фільм – це явище справді непересічне і варте якнайширшої уваги.

За сюжетом «Білої карти», Саша (Анастасія Федосєєва) запрошує своїх друзів Іру (Олександра Крикун), Артема (Влад Ткаченко) та Андрія (Олег Халак) провести перший день шкільних канікул на батьківській дачі, подалі від міста та дорослих. У дачному селищі єдиним з аборигенів друзі зустрічають дивного сивочолого чоловіка, який за мить зникає, ніби його й не було. Цей випадок став першим з цілої низки аналогічно дивних та незрозумілих, які чекають на підлітків протягом дня. Зрештою друзі запізнюються на автобус і вирішують заночувати на дачі. Готуючись до ночівлі, Андрій знаходить старовинну скриньку, єдиний вміст якої – колода карт Таро. Любителька містики Саша не може згаяти нагоди поворожити на цих картах. Що з цього вийшло – краще дивитися. Можна лише сказати, що відсутність світла та мобільного зв’язку – це не найбільші проблеми чотирьох друзів цієї ночі.
Автором сценарію та керівником проекту стала Наталя Устименко, режисером – Володимир Крутоус.
«Гречка» вітає студію «Ку-Раж» з 10-літтям, чудовими вихованцями та гарними результатами роботи!
Фото Наталії Устименко та Сергія Синєока

Останні новини по темі
НББ на Чорному Ташлику
www.gre4ka.info
Диво поруч
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024