Фестиваль аматорського кіно запрошує в журі кожного

18:58, 04 Березня, 2012

Закінчився прийом робіт на II Молодіжний Кінофестиваль РАНОК-2012. Від 5 березня незалежним членом журі може стати кожен.
На жаль, не всі, хто подав свої кінофільми, потрапили до списку учасників. Причина єдина – тема та ідея фільму не відповідають основним вимогам – висвітлення соціальної теми в житті суспільства.
Цього року на конкурс прийшло багато фільмів духовної, філософської та соціальної тематики.
Попереду – Internet-голосування! Для online-голосування буде відібрано 80 кращих фільмів із загального списку надісланих робіт. І вже 5 березня ці роботи будуть демонструватися на сайті фестивалю “РАНОК” у розділі “РАНКОВИЙ КІНОЗАЛ”.

Нагорода переможця вже зачекалася свого власника, а глядачі – перегляду конкурсних фільмів. Фільмів, які неможливо побачити ні по телебаченню, ні в кінотеатрах, бо це роботи наших молодих, талановитих кіноаматорів, які залишать після себе кіносповідь про свій рідний край та цікавих людей.
Хотете долучитись до перегляду сучсного некомерційного кіно і вплинути на долю учасників? Зайдіть на сайт фестивалю «РАНОК» з 5 по 20 березня 2012 року, перегляньте фільми та віддате голос за вподобаний фільм. Кожен гість сайту стає незалежним членом Журі, оцінюючи фільми за своїми особистими критеріями, незалежно від номінацій. Голос кожного матиме значення і вплине на визначення як переможця Internet-голосування, так і кращої 30-ки фіналістів всієї конкурсної програми. Проголосувати за кожен фільм можна лише один раз за 7-бальною шкалою, враховуючи актуальність і вдалий вибір соціальної теми та її розкриття, оформлення фільму, режисерське та операторське бачення, гру акторів тощо.

“Гречка” теж долучиться до перегляду і поділиться враженнями зі своїми читачами.

За матеріалами сайту фестивалю

Останні новини по темі
Найповніша афіша Кіровограда 5.03.12-11.03.12
RSS www.gre4ka.com.ua
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Михайло Ілляшенко: «Театр – це дуже серйозна справа, щоб ставитися до нього на хутірському рівні»
Михайло Ілляшенко: «Театр – це дуже серйозна справа, щоб ставитися до нього на хутірському рівні»
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024