Туристичні маршрути Кіровоградщини протестують на журналістах

14:51, 21 Травня, 2020

 

Перед тим, як запускати туристичні маршрути Кіровоградської області на широкий загал їх спочатку протестують на місцевих журналістах.

Про це у коментарі “Гречки” повідомила заступниця голови Кіровоградської облдержадміністрації Тетяна Волинець.

 – Ми якраз готуємо проєкти, які плануємо презентувати. І сьогодні у нас збирається робоча група. Ми як люди творчі, туристичні пропонуємо маршрут і на нього виїжджаємо, знову робимо корективи і знову переглядаємо. Думаю, що якраз в червні ми зможемо презентувати якісні туристичні маршрути якими відправляться спочатку журналісти Кіровоградщини, щоб вони нам допомогли зробити правильний аудит цих маршрутів. Якщо надихнувся журналіст і йому сподобалося, то він про це розкаже. У цьому сенсі використовуємо дві складові: щоб були експерти і щоб була популяризація маршруту в медіа, – розповіла Тетяна Волинець.

За її словами, наразі мовиться про три туристичні маршрути.

– Будуть саме такі, за які нам не буде соромно, каже Тетяна Волинець. – Можемо сказати, що це будуть і тури вихідного дня, також зараз працюємо над подієвим туризмом. Усе, що стосується “Вересневих самоцвітів”, але це будуть не “Вересневі самоцвіти” і не “Кропфест”, а щось інше. Зараз працюємо над тим, щоб створити дійсно потужний захід, який задовольнив би і тих, хто любить театральне мистецтво. Тобто, щоб захід не втратив ті надбання, які були до цього, але значно розширити його рамки.

Серед туристичних маршрутів буде і новопрезентований проєкт меморіально-туристичного комплексу “Чорний Ворон”. Як зазначила пані Волинець, спочатку туристичний маршрут вона випробовує на собі, перед тим як презентувати іншим.

Нагадаємо, до ситуації з пандемією коронавірусу Кіровоградщина мала взяти участь у всеукраїнському воркшопі з презентації туристичних продуктів регіону. Натомість зараз, як каже пані Волинець, готуючи нові заходи в ОДА сподіваються, що коронавірус не вплине на їх проведення. Адже восени експерти анонсують другу хвилю коронавірусу.

– Зараз продовжуємо працювати над тим, що все-таки все відбулося. Але ми всі залежимо від пандемії коронавірусу. І якщо будуть винесені загальнодержавні карантинні обмеження, то заходи можуть бути перенесені, або взагалі не відбутися. Але ми мріємо про те, що це відбудеться. І ми дуже потужно до цього готуємося.

 Фото з вільних джерел

Останні новини по темі
У Кропивницькому на байдарці зібрали десять мішків сміття з озера Копань (ФОТО)
kov6
98450649 334224790902791 6735232967578222592 n
У Кропивницькому облаштували нову фотозону (ФОТО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024