У Кропивницькому на байдарці зібрали десять мішків сміття з озера Копань (ФОТО)

15:10, 21 Травня, 2020

Сьогодні, 21 травня, у Ковалівському мікрорайоні кропивничани провели екоакцію і прибирали озеро Копань та місцевість навколо нього.

Нагадаємо, мешканка мікрорайону Вікторія Ганецька побачила як активісти прибирали Інгул і зверталася з проханням допомогти на Ковалівці. 8 травня, четверо кропивничан зібрали 16 мішків сміття з озера.

Сьогодні на байдарці Дмитро Савранський та Ярослав Гордієнко за три години зібрали 10 мішків сміття з озера. 

За словами Дмитра Савранського, водойма засмічена переважно відходами з поліетилену, скляними та пластиковими пляшками, упаковками від продуктів.

Сьогодні з місцевим підприємцем Ярославом Гордієнком, який проявив ініціативу після першої акції, знову провели екоакцію,- каже Дмитро.– Ми прибирали два тижні тому і станом на сьогодні знову з’явилось нове сміття.

kov8

Небайдужі жителі мікрорайону порозвішували пакети біля озера, щоб в них відпочиваючі все зайве викидали, але багато нового сміття потрапило у воду за два тижні після акції.

Сьогодні також сміття біля озера прибирали комунальники та мешканці мікрорайону.

Акції планують проводити періодично і надалі.

 kov

kov3

kov4

kov7

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому 10-річний хлопчик вночі заблукав у лісосмузі
pol
turyst
Туристичні маршрути Кіровоградщини протестують на журналістах
Читайте також

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 10 до 15 червня відзнаки вручили їхнім родинам....

16:54, 15 Червня, 2024

У п’ятницю, 14 червня, у Кропивницькому відбувся конфлікт між керівницею Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості (ЦДБХТТ) та  мамою 8-річ...

16:23, 15 Червня, 2024

Російські спецслужби для дестабілізації ситуації в Україні заохочують підлітків за гроші палити автомобілі військовослужбовців ЗСУ. Кількох юнаків, яких завербувала росія, затри...

15:44, 15 Червня, 2024