Ніч в художньому музеї (19.05. – ПРОГРАМА)

14:55, 18 Травня, 2012

16.00-17.30    На подвір’ї біля музею    виставка майстрів декоративно – ужиткового мистецтва
Урочисте відкриття акції «Ніч музеїв». Святкова концертна програма: Відкриваємо таланти
МУЗЕЙНІ  ПОСИДЕНЬКИ: ЧАКЛУЄМО РАЗОМ!
17.40 – 21.00    експозиційний зал,  ІУ поверх Творча лабораторія  по виготовленню витинанки (студенти КДПУ) «Весняна квітка», «Квітка», «Метелик»

17.40 – 21.00    експозиційний зал «Сакрального мистецтва», ІІІ поверх    Майстер – клас із  писанкарства від Марії Ачкасової та Людмили Іюльської
17.40 – 21.00    експозиційний зал «Сакрального мистецтва», ІІІ поверх    Майстер – клас із виготовлення солодкої  квіточки від Тетяни Стороженко
18.00 – 19.00    експозиційний зал «Західноєвропейське та російське мистецтво XVIII – початку XX ст.»,  ІІІ поверх    Майстер – клас із мармарировання від Ірини Згривець
17.40 – 21.00    експозиційний зал, ІV поверх
Майстер-класи «Солоне тісто»; «Квіти  із  кольорових стрічок»; «Вишивка»; «Лялька-мотанка» від членів клубу народних ремесел «Ниточка» проведуть  Наталія Ніжнікова, Любов Аляскіна та Алла Фісько
17.40 – 21.00    експозиційний зал, ІV поверх    Майстер-клас по виготовленню виробів із глини від Вікторії Пухинди
17.40 – 21.00    експозиційний зал, ІV поверх    Майстер-класи по виготовленню витинанок, колажів та тату від Дениса Путренка, Радіона Зантарія та вихованців народної  студії образотворчого мистецтва «Соняшник» КОЦДЮТ
18.30 – 21.00    експозиційний зал, ІV поверх    Майстер-клас з виготовлення гобеленів від Олени Добровольської
19.00 – 21.00    експозиційний зал, ІV поверх    Творчий десант Варвари Діордієвої
19.00 – 21.00    експозиційний зал, ІV поверх    Майстер – класи по виготовленню дитячих іграшок із шкарпеток від Валентини Потєхіної;  дерева з серветок від Світлани Сербін; фігурний шов від Ірини Кудревич; святкової біжутерії від Ганни Орлової;  декупаж від Катерини Баранової
19.00 – 22.00    експозиційний зал «Західноєвропейське та російське мистецтво XVIII – початку XX ст.»,          ІІІ поверх    Творча майстерня по створенню зачісок, візажу та манікюру
(Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг, ЗОШ № 14)
17.30 – 21.30       відділ музею – картинна галерея  Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»    Відео подорож країнами світу з Петром Оссовським
17.30 – 21.30    відділ музею – картинна галерея  Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»      Творча лабораторія художника  (створення картини)
17.30 – 21.30              відділ музею – картинна галерея  Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»      Майстер-клас по виготовленню ірландського мережива від Вікторії Чірікової
та Ірини Галушкіної
17.30 – 21.30              відділ музею – картинна галерея  Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»    Майстер-клас із бісероплетіння  від  Наталії Овчаренко

21.40 – 23.30    відділ музею – картинна галерея  Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»    Перегляд фіналу  футбольного матчу Ліги Чемпіонів: «Баварія»  – «Челсі»
МИСТЕЦЬКІ  МІСТЕРІЇ: МУЗИКА ТА СПІВИ; КІНО ТА ТЕАТР; ТАНОК ТА ПОЕЗІЯ…
17.30 – 18.00
експозиційний  зал, ІІ поверх    Концерт дитячої музичної школи № 4 «Мелодія свята» (директор Ольга Полевіна)
18.00 – 18.20       експозиційний  зал, ІІ поверх    «Танцювальний мікс» від молодшої групи школи східного танцю «Медея» (керівник Тетяна Земненко)
18.00 – 18.30       експозиційний зал, ІІ поверх    Виступ естрадного гурту «Новий день»
18.30 – 19.00    експозиційний зал, ІІ поверх    Літературна вітальня. Куратор Олександр Косенко
Поетичний верлібр-сюрреалізм у виконанні Аліни Андрєєвої
19.00 – 20.00       експозиційний зал, ІІ поверх    Театр «Резонанс» уривок із твору Миколи Куліша «Блаженний острів» (ІІ дія)
20.00  – 20.30       експозиційний зал, ІІ поверх    «Неизречённое чудо» нова програма духовної музики муніципального хору Юрія Любовича
20.30 – 21.00    експозиційний зал, ІІ поверх    Мистецький фреш
21.00 – 21.30      експозиційний зал, ІІ поверх    Виступ старшої групи школи східного танцю «Медея»
21.30 – 22.00      експозиційний зал, ІІ поверх     Джазові композиції у виконанні Олександра Кир’янова та Юрія Вітенка
22.00 – 22.30    експозиційний зал, ІІ поверх    Сучасні українські пісні у виконанні Ольги Осипцової та музична феєрія Дмитра Стояна. Під час виступів – перегляд відео презентацій
22.30 – 23.00    експозиційний зал, ІІ поверх    Виступ запального музичного  колективу «Веселі Біоритми» (соліст Євген Манженко)
23.00 – 23.55      експозиційний зал, ІІ поверх    Урочисте закриття акції «Ніч музеїв»,
Розіграш лотереї, відзначення  учасників Акції

Останні новини по темі
В Кіровограді статистика вимагає оздоровлювати на асфальті
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua В Кіровограді статистика вимагає оздоровлювати на асфальті
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Вже назва є, а площі ще нема
Вже назва є, а площі ще нема
Читайте також

Легендарні 3-й полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго та 8-й полк СпП імені князя Ізяслава Мстиславича оголосили про набір....

15:30, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 4 березня, на перехресті Євгена Тельнова і Віктора Френчка сталася ДТП. В результаті автопригоди постраждала пасажирка. ...

15:10, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому жителі будинку по вулиці Кавказькій вже другий тиждень залишаються без води. Водночас цієї вулиці немає у переліку виїздів ремонтної бригади.  «Гречка» з’я...

14:35, 4 Березня, 2024