У кіровоградській бібліотеці дітям розкажуть про Другу Світову війну

10:25, 05 Травня, 2014

 

Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. А.П.Гайдара з 5 по 11травня запрошуємо всіх бажаючих:

5 травня о 11.00 у відділі дитячого та сімейного читання для наймолодших користувачів бібліотеки буде проведено урок читання «Діти – герої ІІ світової».
5 травня о 12 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться презентація книжково-ілюстративної виставки «Війна і Перемога очима художника».
5 травня о 13.00 у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам пройде огляд книжкової виставки «Велич Перемоги урочиста і свята».
7 травня о 14.у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів проходитиме музично-поетична композиція «Минулого вогонь не згасне» .
8 травня о 14 годині у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться урок мужності «Діти-герої IIсвітової», під час якого бібліотекарі познайомлять Вас з героїчними вчинками юних патріотів.
8 травня о 13:45 у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам буде проводитись година пам’яті: «Весна 44-го: хроніка визволення України».
До Дня Матері:
5 травня о 13.30 у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів пройде засідання творчої майстерні «Талановиті пальчики» на тему: «Дарунки весни чудові в квітах паперових».
11 травня о 12.00 у відділ підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам відбудеться презентація викладки літератури «З любов’ю до матусі».
11 травня у відділі дитячого та сімейного читання з 12 до 15 години для Вас працює сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою».
11 травня працівники відділу естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів запрошують всіх бажаючих кожної третьої неділі місяця 14 до 16 години завітати на майданчик рухливих та інтелектуальних ігор.

 

 

Останні новини по темі
Виборчі комісії Кіровоградщини без телефонів і електрики
“Студ-міс” Кіровограда стала… (ФОТО)
Читайте також

Вісім років тому, 14 липня 2016 року, Кіровоград офіційно перейменували на Кропивницький. “Гречка” вирішила згадати ключові етапи перейменування міста....

10:45, 14 Липня, 2024

Бананове морозиво – це простий десерт, який можна приготувати вдома за лічені хвилини, і який у спекотну погоду стане справжнім порятунком. Для цього вам знадобиться всього кіль...

09:51, 14 Липня, 2024

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у неділю, 14 липня....

20:28, 13 Липня, 2024