Кіровоград:сезон зимової рибалки завершено

19:42, 21 Лютого, 2013

На календарі ще зима, але яскраве сонце і поступове потепління наближують прихід весни. Не бачать таких стрімких змін погоди хіба що рибалки, які часто йдуть на невиправданий ризик, ступаючи на уражений потеплінням, а відтак – вже неміцний лід.

Особливо гостро постає ця проблема, коли за примхами погоди настає потепління. У такий період значно зростає кількість нещасних випадків на воді та льоду. Адже винахідливості рибалок доводиться лише дивуватися: щоб потрапити на острівки криги вони роблять містки з дошок, або наважуються ходити по кризі, яка розтає. Також не варто скорочувати шлях, ідучи по тонкій кризі, адже декілька збережених хвилин не варті вашого життя.

Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій застерігає рибалок: утримайтеся від бажання вийти на риболовлю, адже заради хоббі не варто наражати себе на смертельну небезпеку. Тим більше, що опинившись у екстремальних умовах навіть досвідчені рибалки можуть втратити контроль за ситуацією та занапастити власне життя.

Звертаємось також і до батьків – поясніть малечі, якими небезпечними можуть бути розваги на льоду. Поговоріть з дітьми та забороніть за будь-яких умов навіть наближатися до водойм. Адже ігри поблизу річок, ставків можуть мати непередбачувані наслідки. Бережіть життя!

Прес-служба Управління ДСНС в області

Останні новини по темі
У Кіровограді відбувся майстер-клас(ФОТО)
witt1
markk4
Єпископ Марк: Одна з найбільших наших проблем – яничарство
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024