Кіровоградська влада готується до найгіршого…

20:12, 21 Березня, 2013

Починаючи від завтра в області очікується різке погіршення погодних умов – сильний дощ із переходом у мокрий сніг, пориви вітру до 25 м/с і зниження температури до мінусових значень. Своєрідний пік циклону, що веде за собою несприятливі погодні умови, припаде на вихідні – 23 березня очікуються хуртовини, налипання мокрого снігу, а 24 березня температура повітря може знизитися до –10 С.

 Зважаючи на такий прогноз, обласною владою було проведено термінове засідання обласного штабу із надзвичайних ситуацій за участі представників ТУ МНС та УМВС в області, служби автомобільних доріг, ПАТ “Кіровоградобленерго”.

Усі зазначені служби прозвітували про готовність вчасно реагувати на прояви негоди. Обласне управління МНС уже відпрацювало карту доріг області з місцями, де найчастіше виникають затори через снігові замети – з завтрашнього дня там чергуватиме техніка високої прохідності, також там будуть розгорнуті мобільні пункти обігріву. Загалом рятівники області вже сьогодні перейшли на посилений варіант несення служби.

Готові до усунення наслідків несприятливих погодних умов і усі структури служби автомобільних доріг. Варто відзначити, що в районах області зимовий режим роботи для них іще не відмінявся. Техніка готова на 95%, є графік чергувань на вихідні і необхідний запас паливно-мастильних матеріалів.

Перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов наголосив, що усі служби повинні працювати у посиленому режимі незважаючи на те, що погода зіпсується у вихідні дні. Керівництво районів, структурні підрозділи ОДА повинні бути готові до оперативного реагування і прийняття рішень залежно від ситуації, – підкреслив Віктор Серпокрилов.

Останні новини по темі
У Кіровограді єдналися з Ліною Костенко
У Кіровограді на ГРВІ захворіло 33 865 осіб
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024