Автопоїзд пошкодив ваговий комплекс під Кропивницьким (ФОТО)

Другу добу триває конфлікт між перевізниками на околицях Кропивницького. Активісти заблокували рух фури, що належить перевізнику ФОП “Шевченко.
Вчора, 9 червня, представники Укртрансбезпеки біля села Суботці,що на Знам’янщині, зупинили вантажівку вищезазначеного перевізника з ймовірним перевантаженням зерна. Але точну кількість перевантаження попри дводенний термні йдосі незмогли визначити через поломку фури. Вантажівка прямувала з с. Лебедине Сумської області до Миколаєва.

На місце події прибули також активісти.Серед них водії та власники фур, вони переконують, що підприємець Шевченко порушує правила перевезення вантажів, його машини йдуть з суттєвим перевантаженням.

Такі дії, говорить активіст Павло, призводять до руйнування доріг і до втрати замовлень у тих, хто їздить відповідно до ПДР та діючого законодавства, оскільки ті, хто їздить з перевищенням допустимої ваги вантажу, мають змогу знижувати вартість перевезень.
Фуру марки “DAF” з номерним знаком: ВА 8787 ВС зупинили біля Суботців, де вона простоїла до 22.00 години, адже її водій стверджував, що фура зламалась.
Ввечорі приїхала ще одна вантажівка, за кермом якої перебував сам керівник ФОП “Шевченко” Геннадій Шевченко.
За словами активістів, фуру вдалось дотягнути на жорсткому счепленні до Канатово, там вона знову поламалася. В цей час на майданчику за 2 км до Кропивницького встановили пересувний ваговий комплекс.
Спільними зусиллями активістів, працівників Укртрансбезпеки та поліції вдалося вмотивувати керівника підприємства їхати далі. За 100 метрів до вагового комплексу фура знову “відмовилась їхати”.

Близько 20.00 години автопоїзд погодився заїхати на ваги, проте під час того, як перша фура – тягач проїзжала ваговий комплекс, задні її колеса різко загальмували, та, буквально, розірвали доріжки комплексу.
Активісти продовжують стояти на своєму та вимагають зважити вантажівки та планують чергувати другу ніч поспіль.
Натомість, керівник підприємства стверджує, що його машина не перевантажена, а дійсно зламалась і просто фізично не може заїхати на ваговий комплекс.
Наразі проїзд вагового комплексу заблокований.




Фото: Валерій Лебідь




