На Кіровоградщині повісився 16-річний студент

09:14, 14 Березня, 2018

Іногородній студент Олександрійського політехнічного коледжу повісився на знімній квартирі. Його тіло виявили в неділю, 11 березня. Про це повідомляє «Моя Олександрія».


Тіло хлопця виявив інший студент, з яким вони разом знімали квартиру в Покровському мікрорайоні. Він повернувся в неділю з дому і знайшов товариша повішеним на кухні. Після цього викликав екстрені служби.

16-річний загиблий – житель селища Балахівка Петрівського району. Навчався на першому курсі за спеціальністю обслуговування і ремонт автомобілів і двигунів.

Як розповіла директор політехнічного коледжу Лариса Савченко, юнак був хорошою людиною і старанним студентом. Чи не проблемний, з лідерськими якостями, отримував стипендію, по успішності був третім у своїй групі.

13 березня, кілька викладачів і студентів їздили на похорон. Студента провели в останню путь в Балахівці.

Що стало причиною трагедії – належить відповісти слідству. Вивчаються версії особистого характеру.

Останні новини по темі
У Кропивницькому проведуть семінар про сексуальне виховання дітей з особливостями розвитку
Школярам Бобринця розповідали маловідомі факти про Тараса Шевченка (ФОТО)
Читайте також

Перед судом постане житель Кропивницького, якого обвинувачують у «зливанні» росіянам інформації про розміщення військової авіації на території області....

13:49, 4 Березня, 2024

Правоохоронці викрили двох жінок, які у Кропивницькому пообіцяли місцевій мешканці «зняти порчу» за 57 тисяч гривень. Одній із спільниць оголосили підозру....

13:06, 4 Березня, 2024

В Олександрії, що на Кіровоградщині, облаштували і відкрили молодіжний простір “Другий поверх”....

12:48, 4 Березня, 2024